Falcı (Medyum) Eva

Falcı (Medyum) Eva

Falcı (Medyum) Eva

12-13 Yaşların da rüyalarının ve hissettiklerinin çıkması ile kendisini keşfeder, daha sonra 14-15 yaşların da aile ve arkadaş arasında  fal bakmaya başlar ve etrafını etkilemeyi başaran Falcı Eva kısa zaman da bulunduğu çevrede ismini duyurmuş olur.

Annesin Dedesi Çevresin de Evliya gibi görünürmüş ve elinin çok bereketli olduğunu söylerlermiş bu özelliğini Annesinin Dedesin den aldığını söylüyor.  Son 8 Yıldır profesyonel olarak Fal Bakma hizmeti sunuyor.  Daha öncesinde de binlerce kişiye amatör olarak fal bakıp insanları etkilemiştir. Enerjisi uyuştuğu kişilere isimleri nokta atışı yapabiliyor. İleri dönük görünen her bilgiyi insanları yanlış yönlendirmemek amacı ile müşterileri ile paylaşmıyor ve kesinlikle emin olduğu bilgileri veriyor. Özellikle genç kesim ile enerjilerinin uyuştuğuna inanan Falcı Eva, Gençler arasında popüler bir falcı olduğunu kanıtlıyor. Kısaca Gençlerin Falcısı Diyebiliriz. Aynı zamanda Yaşam Koçluğu hizmeti veren Falcı Medyum Eva.

Turuncu Cafe bünyesinde Profesyonel olarak Kahve Falı, Tarot Falı ve Katina Falına bakmaktadır. Nazara Karşı kurşun dökebiliyor ve Whatsapp Telefon ile Görüntülü ve Konuşmalı olarak Türkiyenin her yerinden fal bakabiliyor.

Falcı Eva, Gençlerin Falcısı Eva, Medyum Eva, Ankara Falcı Eva, Falcı Eva Yorumları, Turuncu Cafe Falcı Eva, Turuncu Cafe Falcı Eva Yorumları, Turuncu Cafe Falcı Eva Kimdir, Turuncu Kafe Falcı Eva, Falcı Eva nerede çalışıyor, Falcı Eva fal baktırma, Medyum Eva hangi cafede gibi arama terimlerinin lideri Eva.

Puan
Oyla
[Toplam: 35 Puan: 4.2]

40 thoughts on “Falcı (Medyum) Eva

 1. İnşallah diyorum emeğinize sağlık tespitler doğru evet tşk ler gelecek hkkında kii yorumlarınız sızı haberdar edrm

 2. seninle konuştuktan sonra donmicek dediklerim dondu olmicak dediklerim oldu. Çok pozitifsin bana çok iyi geliyorsun

 3. Çok teşekkür ederim bana doğruları söylediğiniz için ve bana yol gösterdiğiniz için favorimsiniz her şeyi tüm ayrıntılarına kadar bildiniz benim bile unuttuğum şeyleri hatırlattınız tekrar görüşmek üzere

 4. Duyduklarima gerçekten çok şaşirdim.eva hanim çok güzel fal bakiyor ben çok beğendin sizde kesinlikle baktirin

 5. Hayatımı önüme döktü şok oldum söyledikleri bir bir gerçek oldu iyi ki tanımışım teşekkür ederim kendisine

 6. Bakarken enerji yollayan süper bakan her dedikleri çıkan tek uzman falcı eva hanıma tesekkurler ederim Arayacagınız tek adres mutlaka arayın derim

 7. Herkesin gidip tarot fali baktirmasi lqzim dinleyince yorumunu şok oluyorsunuz benim falimda neredeyse hepsi çıktı teşekkürler

  1. Annemi götürdüm bütün herkese anlatıyor dilinden düşmüyorsunuz yagmur hanım teşekkürler.

 8. Utangaç biriyimdir ama bu hanım efendiye karşı çok rahattım ondan kaynaklı tabi ki bir daha gideceğim kesin

 9. İyi ki buraya gelmişiz çok güzel hizmetleri var falcılar da gayet başarılı teşekkürler herkese tavsiye ederim

 10. Ben çok beğeniyorum bu konuda güvendiğim kişiler den ve Eva hanıma başarılar dilerim kolay gelsin

 11. İyi ki buraya gelmişiz çok güzel hizmetleri var falcılar da gayet başarılı teşekkürler herkese tavsiye ederim

 12. Kahve falımda ne çıktıysa onu söyledi çok gerçekçi yorumladı bayıldım efsaneydi herkese tavsiye ederim

 13. Son zamanlarda gördüğüm. En iyi falcı çok başarılı hep dedikleri doğru çıktı ben beğendim. Yorumlarda dedikleri kadar. Var. Herkese tavsiye ederim.

 14. Gerçekten alanında bilgili bir insan sıcak kanlı insanları kırmayan güvenilir harika ötesi resmen hayatımı önüme döktü şok oldum söyledikleri bir bir gerçek oldu iyi ki tanımışım teşekkür ederim kendisine sizlerede tavsiye ederim fiyatı da uygun

 15. Whatsapp Telefon ile Görüntülü ve Konuşmalı olarak Türkiyenin her yerinden fal bakabiliyor.bu da büyük bir fırsat bence.

 16. Falcı Eva, Gençler arasında popüler bir falci Kısaca Gençlerin Falcısı gençler falcı Eva sizi bekliyor.

 17. İyi ki buraya gelmişiz çok güzel hizmetleri var falcılar da gayet başarılı teşekkürler herkese tavsiye ederim

 18. Falcı Medyum Ece hanıma gittim gerçek den anlatılan kadar var, sıradaki ziyaretim helen hanıma olacak.

 19. Kahve falımda ne çıktıysa onu söyledi çok gerçekçi yorumladı bayıldım efsaneydi herkese tavsiye ederim

 20. Fal denince gülerdim, inanmazdım. Ama taaki buraya gelene kadar. Duyduklarıma inanamadım eva hanıma tesekkür ederim Bu işi çok iyi yapıyorlar ve çok samimi bir ortam var. Herkese tavsiye ediyorum.

 21. Ben çok beğendim Falcı Hera’nın falını. Kesinlikle tekrar geleceğim. Üstelik çok pozitif bir bayan, fal bakarken tedirgin olmadım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

//