El Falı Hangi Konularda Bakılmalıdır ?

El Falı Hangi Konularda Bakılmalıdır ?

Kökeni kadim çağlara kadar uzanan el falı geleceği okuma sanatıdır. Fal çeşitleri arasında el falı şimdiye kadar çok yaygın bir kullanım alanı bulamasa da kendine, zamanla el falı baktırmak isteyen insanlar arttıkça eski çağlardaki saygınlığını ve popülerliğini kazanmaya başlamıştır. Eldeki çizgilerin yorumlanması olarak kısaca tanımlayabileceğimiz el falı herkesin bakabileceği bir fal çeşidi değildir. Çünkü el falı bakacak falcının el falı yorumlarında bulunabilmesi için sezgilerinin kuvvetli olması gerekir ve öngörü yeteneklerinin de bulunması şarttır.

Hali hazırda çok fazla bilinmese de el falı gizemli bir tarihe sahiptir. Kutsal bir kehanet kaynağı olarak görülen fal baktırmak, el falı için de eşsiz mistik öğeler vermiştir. Büyük hükümdarlarından, aydınlanmacı filozoflara, Avrupalılardan Orta Doğu’ya ve Uzak Asya’ya kadar el falı birçok medeniyetin, zamanın ve topluluğun başvurduğu bir kehanet yöntemi olmuştur.

Siz el falı baktırmak istediğinizde el falı için yetenekli bir falcı ile çalışmanız yeterli olacaktır. Hangi konulara baktırabileceğiniz konusunda kafanız karışıksa, el falı size net cevaplar verebilecek bir faldır. Dolayısıyla el falı baktırırken net sorular sorabilirsiniz, yanıtı evet veya hayır olan sorular sorabilirsiniz. Bunun yanında seyahat planlarınız, kaderinizin size çizdiği yol, talihsiz karşılaşmalar ya da önünüzdeki fırsatlar, güzel zamanlar geçirebileceğiniz insanlar, içinizdeki sıkıntılar, doğum veya kayıp gibi mevzular, aşk ilişkileri ve maddi konular kısacası hayatın her türlü alanına el falı ile yanıtlar bulabilirsiniz.

Oyla
[Toplam: 0 Puan: 0]