Erkeklerin Kadınlardan Soğuma Nedenleri

Erkeklerin Kadınlardan Soğuma Nedenleri

Erkeklerin Kadınlardan Soğuma nedenleri nelerdir? Erkek – kadın uyumu / Uyumsuzluğu, fikirleri, sebepleri, aşk veya ayrılık nedenlerini açıklıyoruz.

Erkeklerin Kadınlardan Soğuma Nedenleri diye sorduk ama aklınıza hemen kadınların yaptığı hatalardan ötürü erkeklerin soğuduğu geliyorsa bu yazı öyle bir yazı değil. Çünkü her şey tek taraflı şekillenmez ve karşımızdaki kişinin de buna sebep olabileceği bilinmelidir. Örneğin fal baktırmak istiyorum dediğinizde falcıyla şayet enerjiniz uyuşmazsa sizinle ilgili görülerinin çok da isabetli olamayabileceğini bilirsiniz. Bunun için en iyi falcılar ile karşılıklı oturmalı ve uzmanlaşmış bir gerçek falcı ile güvenli bir seans gerçekleştirebilirsiniz.

Günümüz ilişkilerinin gittikçe biçim değiştirmesiyle ilişkisel sorunlar da artış gösterdi. İnsanlar birbirini suçlamakta çok aceleci davranabiliyor. Elbette, ihanet etmek veya yalan söylemek gibi olumsuz davranışlardan ötürü kaynaklanan sorunlardan bahsetmiyoruz. Daha çok görmezden gelinen ve fark edilmeyen faktörlere değineceğiz.

Geçmişten Getirdikleriyle Boğuşuyor Olabilir

Toplumun bize aşılamaya çalıştığı kalıpların dışında erkekler de elbette duygusal  sorunlarla baş etmekte zorluk yaşayabilirler. İç dünyalarındaki çıkmazlardan kurtulmak için yeni ilişkilere başlayabilir; ancak sorunları tam çözemediklerinden hayatlarının diğer alanlarına ve ilişkilerine odaklanamazlar. Bir başkası da bunu onlar için düzeltemeyeceğinden aslında bu durumda çok da üzerinize alınacağınız bir durum yoktur diyebiliriz.

Hayatındaki Değişikliklere Uyum Sağlamak İstiyor Olabilir

Koşullar değiştikçe planlarımız ve fikirlerimiz de değişebilir. Dolayısıyla onun hayatında yaşanan değişiklikler de düşüncelerini ve elbette duygularını da etkileyebilir. Size verdiği sözler varsa bir şok yaşayabilirsiniz ancak unutmayın bu sizin de başınıza gelebilirdi ve herkesin de karakter özellikleri farklı olduğundan sizinle aynı şekilde davranmayabilir.

Sizinle İlgili Fikirleri Değişmiştir

Evet, sizinle ilgili, fikirleri değişmiştir. Sizi daha yakından tanıdıkça belki de sizinle o kadar da çok ortak yönleriniz olmadığını düşünüyordur. Bu aslında oldukça basit ve yaşanabilecek bir durum. Onun istediği gibi davrandıkça siz de kendi benliğinizden ödün vereceksiniz ve zaten bu da sağlıklı bir ilişki olmayacak. Öyle veya böyle bitecek bir ilişkiyi sürdürmek için boşuna uğraşıyor olacaksınız.

Bir Sebebi Yoktur

Kulağa garip gelse de aşkın özünde aslında belirsizlik yatar. Sadece soğumuştur. Devam etmek içinden gelmiyordur. Siz mücadele etseniz de ilişki iki kişi yaşanır. Görünürde bir sorun yok gibidir ancak içten içe ilişkiye dair merakı ve heyecanı tükenmiştir. Bu bazen geçici olacağı gibi bazen de kalıcıdır ve ilişkiyi noktalandırmanın vakti gelmiştir.

Eğer siz de fal baktırmak istiyorsanız Turuncu Fal’a ulaşarak detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz. İstediğiniz fal çeşitleri arasında seçeceğiniz her fal online fal olarak da hizmet vermektedir. Telefon üzerinden bağlandığını online burç yorumu falcı size online fal servisleri imkanıyla tüm sorularınıza yanıt verecektir. Daha önce denemediyseniz online fal hizmetinin avantajlarından faydalanabilirsiniz. İsminin online fal olması sizi yanıltmasın; online falcı da gerçek falcı olarak fal bakımı yapmaktadır. Ateş falı, tarot falı, katina falı, el falı, kahve falı, iskambil falı, su falı seçeneklerinden de faydalanabilirsiniz. Doğum haritası yorumlama işlemi için de bize ulaşmayı unutmayın.

Turuncu Fal Cafe

Gerçek Fal Telefon HattıFal Baktır Whatsapp HattıOnline sesli tarot Falı ve Online Falcılar instagram