En iyi tarot kartı hangisi

En iyi tarot kartı hangisi

Eniİyi Tarot Kartı Hangisi diye soruyorsanız? Tarot Kartları anlamları, nasıl bakılır? Kim nerede bakar? Online Fal bakan Falcılara Hemen fal baktırın.

En iyi Tarot Kartı Hangisi diye soruyorsanız? Öncelikle Tarot Hakkında biraz sizlere bilgi verelim. Tarot falı, Ortaçağ’ın son zamanlarında ortaya çıkmıştır. 78 adet karttan oluşan bir desteye sahiptir. Bu kartlardan 22 tanesi büyük, geri kalan 56 kart ise küçük arkana ismi ile bilinmektedir. Tarot falı kartlarının içinde yer alan en önemli kart ise kader çarkıdır. Kader çarkı, kişinin özel yaşamı ve iş hayatı hakkında oldukça fazla bilgi verecektir. Tarot falının temel amacı baktıran kişiye rehberlik yapmasıdır. Geçmiş ve şimdiki zaman hakkında bilgi verirken diğer yandan da gelecek hakkında yol gösterici bir özelliği vardır. En iyi tarot kartı hangisi sorusu ise birçok kişi tarafından merak edilmektedir. 

Kartlardan hangisinin iyi olacağı kişinin sorduğu soruya ve baktırdığı konuya göre değişmektedir. Bir kart birinin sorusu için istediği sonuçları getirirken aynı kart başkası için oldukça kötü bir anlam doğurmaktadır. Bu nedenle en iyi tarot kartı kişiden kişiye değişim göstermektedir. 

Tarot Falı Nasıl Bakılır? 

Tarot falı nasıl bakılır sorusu merak konularından biridir. Öncelikle baktırmak için yapılması gereken ilk şey niyet tutmaktır. Tutulan niyet sonrasında kartlar karıştırılır. Ardından fal baktıran kişiden bu kartlardan bazılarını seçmesi istenir. Ancak bu esnada tamamen niyete odaklanılmalı ve başka bir şey düşünülmemelidir. Eğer başka şeyler düşünülürse tarot falı bakımı esnasında yanlış sonuçlar ortaya çıkacaktır. Bunun yanında seçilen kartlara iyi odaklanılması gerekir. Bu işlemlerden sonra seçilen kartlar falcı tarafından tek tek açılır. Açılan kartlara ise yorum yapılır. Açılan kartın birlikte çıktığı diğer kartlara göre de anlamı değişebilmektedir.

Bunun dışında tarot falı nasıl bakılır sorunun genelce cevabı bu iken tarot çeşidine göre de bakım şekli değişebilmektedir. Çünkü tarot falı içerisinde birçok çeşidi barındırır. Bunlar çingene tarotu, şaman tarotu, rumi tarot, melek tarotu, katina tarotu ve daha fazlası olarak karşımıza çıkar. Hepsinin farklı bakımları ve farklı dizilimleri vardır. Ayrıca bazılarının odaklandığı konular da farklıdır. Ancak tarıt falı nasıl bakılır sorunun genel cevabı evrensel tarota yönelik olarak verilir.

Online Fal Baktırmak

Eğer siz de fal baktırmak istiyorsanız Turuncu Fal’a ulaşarak detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz. İstediğiniz fal çeşitleri arasında seçeceğiniz her fal online fal olarak da hizmet vermektedir. Telefon üzerinden bağlandığını online burç yorumu falcı size online fal servisleri imkanıyla tüm sorularınıza yanıt verecektir. Daha önce denemediyseniz online fal hizmetinin avantajlarından faydalanabilirsiniz. İsminin online fal olması sizi yanıltmasın; online falcı da gerçek falcı olarak fal bakımı yapmaktadır. Ateş falı, tarot falı, katina falı, el falı, kahve falı, iskambil falı, su falı seçeneklerinden de faydalanabilirsiniz. Doğum haritası yorumlama işlemi için de bize ulaşmayı unutmayın.

Turuncu Fal Cafe

Gerçek Fal Telefon HattıFal Baktır Whatsapp HattıOnline sesli tarot Falı ve Online Falcılar instagram