DÜNYAYI DEĞİŞTİRMEYE YEMİN ETMİŞ BURÇLAR

DÜNYAYI DEĞİŞTİRMEYE YEMİN ETMİŞ BURÇLAR

Hayata geliş amacınızı biliyor musunuz?

Kimi insan, dünyanın düzeninden memnuniyet duyamaz ve bir şeyleri değiştirmeyi kendilerine amaç edinirler. Bu yazımızda bunu misyon edinen burçlara bir göz atacağız. Burcunuzun özelliklerini derinlemesine biliyorsanız zaten bu burçları görmek sizi şaşırtmayacaktır.

Kendine güveni yüksek olan bu burçlar eğer fal baktırmak isterlerse artık her fala online fal olarak da ulaşabileceklerini söylemek isteriz.  ? Her nerede bulunuyorsanız hiç fark etmez telefon aracılığıyla online fal baktırabilirsiniz. Daha önce online fal deneyiminiz olmadıysa kesinlikle tavsiye ederiz.

Peki, başka bir dünyanın mümkün olduğuna inanan ve bunlar için savaşmaya, mücadele etmeye hazır burçlar kimler bir bakalım:

KOVA               

Dünyayı herkesin gördüğünden daha farklı yeteneğine doğuştan sahip olan Kovalar, bu listenin başında geliyor. Yenilikçi bakış açıları, görünmeyeni görebilme becerileri ve üstün zekalarıyla aslında onların kurduğu bir gezegende yaşamak oldukça sıra dışı bir yaşam deneyimi olurdu. Kovalar gelenekselliğe kafa tutar ve değişimi yaratmak ve yaşatmaktan asla çekinmezler. Bir de kafalarına koyduklarını yapmaları dolayısıyla dünyayı değiştirmek için çalışırken yorulmak bilmeyeceklerdir. Onlara göre her şey insanlığa dahildir ve insanlık ulaşabileceği en üst noktaya ulaşmak için elinden geleni ardına koymamalıdır.

KOÇ     

Astrolojinin ilk ve öncü burcu! Zodyak’ın en cesur burçları arasında bulunan Koçlar elbette dünyayı değiştirmek isterler ancak bunu yaparken her şeyin kendilerinin istediği gibi olmasını da dayatabilirler. Baş koydukları yola çıktıklarında kolay kolay pes etmezler ve düşüncelerinden de hemen öyle vazgeçmezler. Girişimci ruhlarıyla hayallerinin peşinden koşarlar.

AKREP

Küllerinden yeniden doğabilecek kadar büyük bir kudrete sahip Akrep burçları tüm dünyayı yıkıp, ardından baştan kurma arzusuyla yanıp tutuşurlar. En kararlı burçların başında gelirler ve yenilgiyi de kabul etmezler. Beyinleri strateji ve taktiklerle doludur. Dolayısıyla dünyayı değiştirmek gibi bir görev edindiklerinde bunu hayalperest biçimde savunmazlar. Çünkü onları detaylıca düşünülmüş ve eyleme geçirilebilecek planları vardır. Güçlerini saklamayı akıllarına bile getirmezler, ağırlıklarını bulundukları ortama koyarlar. Akreplerin kurduğu bir dünya düzeninde istikrarlı ve ince ince düşünülerek hazırlanmış bir sistem içerisinde yaşayabiliriz.

Falcı

Gerçek Fal Telefon HattıFal Baktır Whatsapp HattıOnline sesli tarot Falı ve Online Falcılar instagram