Burçların Takıntıları Nelerdir?

Burçların Takıntıları Nelerdir?

Burçların Takıntıları Nelerdir?

Hangi Burç Hangi Konulara Takılır?

Burçların takıntıları nelerdir? Hadi gelin hep birlikte öğrenelim.

Koç Burcu

Hırslandıkları bir konu varsa eğer asla onlarla dalga geçmemelisiniz. Eğer böyle bir şeye kalkışırsanız kafasına takacaktır. Bunun yanında kapalı bir yerde durması onu daraltacaktır. Bulunduğu alan mutlaka hava almalıdır.

Boğa Burcu

Sabit fikirli bir Boğa burcunun fikrini değiştirmek imkansızdır. Zengin olmayı kafaya takmıştır. Maddi anlamda diğer burçlara göre daha hırslı olduğu söylenebilir. Ayrıca eve girdiği an kapısını kilitler. Bunun yanında çiçeksiz bir evde yaşayamaz.

İkizler Burcu

İstediği kişiye her an ulaşabilmek ve iletişime geçmek ister. Telefonunu bırakıp dışarı çıkmaz. Bunun yanında konuşmadan duramaz ve konuştuğu esnada elini kolunu mutlaka oynatır. Ayrıca seyahatsiz bir yaşam ona zindan gibi gelir.

Yengeç Burcu

Sevgiye takıntıları vardır. Sürekli sevilmek ve ilgi görmek ister. Bu konuda tatmin olduklarını görmek imkansız gibidir. Çocukluk eşyalarına karşı da takıntıları vardır. Bunları atmak istemez. Hatta işine yarayan bir eşya varsa ne kadar eski olursa olsun atmaya kıyamaz.

Aslan Burcu

Sürekli güzel görünmek ister ve bu takmış durumdadır. Fiziksel görünüme fazlasıyla önem verir. Tüm ilgiyi üzerinde toplamaya çalışır. Takıntılarından biri de budur. Asla aksesuarsız, aynasız, cımbızsız dolaşamaz. Kendine bakım yapma konusunu fazlasıyla takıntı haline getirmiştir.

Başak Burcu

Bilindiği üzere temizlik konusunda epey takıntılıdır. Asla pis bir şeye dokunamaz. Her şeyin en temiz halinde olmasını ister. Ayrıca dudaklarını yemek gibi bir takıntıya da sahiptir. Bunların dışında mükemmeliyetçi bir yapısı vardır ve işlerin her zaman mükemmel ilerlemesini ister.

Terazi Burcu

Eğer dışarı çıktıysa mutlaka bir şey alıp eve öyle dönecektir. Elinin boş olduğu nadir görülür. Fazla detaycıdır ve sürekli adaletli davranmak için olayları irdeler. Otururken bacağını titretmek gibi bir alışkanlığa da sahiptir.

Akrep Burcu

Cinselliğe çok önem verir ve bu konuda epey takıntılıdır. Saçına fazlasıyla takıntılıdır. Düzeltmeden dışarıya adımını atması mümkün değildir. Kadınları ruj sürmeye fazlasıyla takıntılıdır. Rujsuz dolaştığı nadir görülür.

Yay Burcu

Özgürlüğüne çok takıntılıdır. Özellikle erkekleri takım elbiseden hiç hoşlanmaz. Rahatına düşkün olmaya takıntısı vardır. Dar ve kapalı alanlarda rahat edemez. Her daim rahat, ferah ortamlarda olmaya çalışır.

Oğlak Burcu

Kol düğmesi ve saat düşkünüdür. Takım elbise giymeye takıntılıdır. Böylelikle kendini daha raht hissedecektir. Hele ki alıştığı bir parfüm varsa asla bundan başkasını kullanmayacaktır. İş hayatındaki konulara da fazlasıyla takıntılı yaklaşacaktır.

Kova Burcu

Elektronik eşyalara çok takıntısı vardır. Fikir alışverişi yapılmayan bir ortamda hiç rahat edemez. Her daim rahat rahat fikirlerini beyan etmek ister. Takıntılarından biride bulunduğu ortamda zeki insanların yer almasıdır. Zeki insan yoksa orada durmak istemez.

Balık Burcu

Hayal dünyasına karşı büyük bir takıntısı vardır. Bununla birlikte ayakkabı takıntısı da öne çıkanlar arasında yer alır. Gün içerisinde sürekli çay kahve içmek ister. Bir şey içip hayal kurmadan duramayanlardandır.

Online Fal Baktırmak İçin

Eğer siz de fal baktırmak istiyorsanız Turuncu Fal’a ulaşarak detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz. İstediğiniz fal çeşitleri arasında seçeceğiniz her fal online fal olarak da hizmet vermektedir. Telefon üzerinden bağlandığını online burç yorumu falcı size online fal servisleri imkanıyla tüm sorularınıza yanıt verecektir. Daha önce denemediyseniz online fal hizmetinin avantajlarından faydalanabilirsiniz. İsminin online fal olması sizi yanıltmasın; online falcı da gerçek falcı olarak fal bakımı yapmaktadır. Ateş falı, tarot falı, katina falı, el falı, kahve falı, iskambil falı, su falı seçeneklerinden de faydalanabilirsiniz. Doğum haritası yorumlama işlemi için de bize ulaşmayı unutmayın.

Aşk Falı | Aşk Falı Baktır |Kahve Falı |Fal Çeşitleri |Sesli kahve Falı baktır |Sesli Tarot Falı Baktır |Ankaranın en iyi falcıları |Tarot falı |Melek Falı |Rumi Tarot Falı |Zen Tarot falı |İskambil falı |Peri Tarotu falı |Doğum Haritası |

Falcı

Gerçek Fal Telefon HattıFal Baktır Whatsapp HattıOnline sesli tarot Falı ve Online Falcılar instagram