Burçların Sevdiği Şeyler

Burçların Sevdiği Şeyler

KOÇ BURCU : Rekabetçi oyunlar, rahat kıyafetler, yolculuk yapmak, herhangi bir konuda tartışmaya girmek, kendini göstermek için kahramanlıklarından bahsetmek ve liderlik yapmaktır.

BOĞA BURCU : Fotoğraf çekmek, dağlarda olmak ya da dağ manzaraları seyretmek, güzel müzikler, güzel yemekler, yemek yapmak, bahçecilik ve kaliteli giyinmektir.

İKİZLER BURCU :  Müzik, kitap ve dergilerle vakit geçirmek, sohbet etmek, küçük gezintiler. 

YENGEÇ BURCU : Lezzetli yemekler, salon sporları, ev partileri, çocuklar, müze ve sanat galerileri, evde yapılan hobiler, deniz ve sevdiği kişilere yardımcı olmaktır.

ASLAN BURCU : Kamera karşısında olmak, şarkı söylemek, yakın ilişkiler kurmak, iltifat almak, güzel kıyafetler, tiyatro, pahada değerli şeyler ve tatillerdir.

BAŞAK BURCU : Bilgisayarlar, kitaplar ve dergilerle ilgilenmek, uzun banyolar, konserlere gitmek, çocukluk arkadaşları iyi görüşmek, hayvanlar, sağlıklı yemekler, doğa ve temizlik

TERAZİ BURCU : Büyük konserler, şiir, pahalı takılar, özel yapım giysiler, iyi yemek, uyum sağlamak, nezaketli olmak ve yeni yerler gezmek

AKREP BURCU :  Gizemlilik, tehlikeli aktiviteler, underground müzik dinlemek, tıbbi bitkilerle ilgilenmek ve deri kıyafetler.

YAY BURCU : Meydan okumayı, flört etmeyi, evcil hayvanları, yolculuk yapmayı, gülmeyi, eğlenmeyi, kitapları sever. Özgürlüğüne düşkündür.

OĞLAK BURCU :  Kariyer sahibi olmayı, ünvan sahibi olanları, hedefleri ve iş unvanlarını sever. Aile, gelenek ve göreneklere bağlıdır.

KOVA BURCU : Arkadaşlarıyla eğlenceli vakit geçirmek, ihtiyacı olanlara yardım etmek, entelektüel ortamlar, bilim-kurgu filmleri ve bağımsız filmler izlemek.

BALIK BURCU : Yalnızlık, uyumak, müzik dinlemek, şarkı söylemek, yazmak, aşık olmak, yüzmek, yürümek, kafasına göre hareket etmek, içindeki kötü duyguları bastırmaya çalışmak, ağlamak.

Puan
Oyla
[Toplam: 1 Puan: 5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

//