Burçların Sevdiği Şeyler

Burçların Sevdiği Şeyler

KOÇ BURCU : Rekabetçi oyunlar, rahat kıyafetler, yolculuk yapmak, herhangi bir konuda tartışmaya girmek, kendini göstermek için kahramanlıklarından bahsetmek ve liderlik yapmaktır.

BOĞA BURCU : Fotoğraf çekmek, dağlarda olmak ya da dağ manzaraları seyretmek, güzel müzikler, güzel yemekler, yemek yapmak, bahçecilik ve kaliteli giyinmektir.

İKİZLER BURCU :  Müzik, kitap ve dergilerle vakit geçirmek, sohbet etmek, küçük gezintiler. 

YENGEÇ BURCU : Lezzetli yemekler, salon sporları, ev partileri, çocuklar, müze ve sanat galerileri, evde yapılan hobiler, deniz ve sevdiği kişilere yardımcı olmaktır.

ASLAN BURCU : Kamera karşısında olmak, şarkı söylemek, yakın ilişkiler kurmak, iltifat almak, güzel kıyafetler, tiyatro, pahada değerli şeyler ve tatillerdir.

BAŞAK BURCU : Bilgisayarlar, kitaplar ve dergilerle ilgilenmek, uzun banyolar, konserlere gitmek, çocukluk arkadaşları iyi görüşmek, hayvanlar, sağlıklı yemekler, doğa ve temizlik

TERAZİ BURCU : Büyük konserler, şiir, pahalı takılar, özel yapım giysiler, iyi yemek, uyum sağlamak, nezaketli olmak ve yeni yerler gezmek

AKREP BURCU :  Gizemlilik, tehlikeli aktiviteler, underground müzik dinlemek, tıbbi bitkilerle ilgilenmek ve deri kıyafetler.

YAY BURCU : Meydan okumayı, flört etmeyi, evcil hayvanları, yolculuk yapmayı, gülmeyi, eğlenmeyi, kitapları sever. Özgürlüğüne düşkündür.

OĞLAK BURCU :  Kariyer sahibi olmayı, ünvan sahibi olanları, hedefleri ve iş unvanlarını sever. Aile, gelenek ve göreneklere bağlıdır.

KOVA BURCU : Arkadaşlarıyla eğlenceli vakit geçirmek, ihtiyacı olanlara yardım etmek, entelektüel ortamlar, bilim-kurgu filmleri ve bağımsız filmler izlemek.

BALIK BURCU : Yalnızlık, uyumak, müzik dinlemek, şarkı söylemek, yazmak, aşık olmak, yüzmek, yürümek, kafasına göre hareket etmek, içindeki kötü duyguları bastırmaya çalışmak, ağlamak.

Turuncu Fal Cafe

Gerçek Fal Telefon HattıFal Baktır Whatsapp HattıOnline sesli tarot Falı ve Online Falcılar instagram