BURÇLARIN KİMSEYE SÖYLEYEMEDİKLERİ ?

burçların kimseye söyleyemedikleri-burçların sırları | BURÇLARIN KİMSEYE SÖYLEYEMEDİKLERİ ? | Turuncu Fal Cafe | Türkiye ve Ankaranın En İyi Falcıları

Hepimizin gizli sırları vardır. Kimseye söyleyemedikleri, paylaşamadıkları vardır. Hayatımızı şekillendiren burçların gizli sırlarını, kimseye söyleyemediklerinizi sizin için derledik.

 

Koç Burcu

Koçlar suçluluk duygusu ile başa çıkmakta zorlanırlar. Evlilikleri ya da ilişkileri kendi hataları yüzünden biterse yaptıklarını yok saymayı tercih ederler. Yani hatalarını unuturlar, pas geçerler. Kötü bir şey yapmışsa bunu kimseyle paylaşmaz. Kimseye söylemez. İtiraf etmez. Bundan dolayı siz koçlar cebinizde fazlasıyla sır bulundurursunuz.

 

Boğa Burcu

Boğalar ihtiyaçlarını gidermek için çalarlar. Çalarlar derken yanlış anlamayın. Sevgiye ihtiyaçları varsa sevgi çalarlar. İlgiye ihtiyaçları varsa ilgi çalarlar. Boğalar ihtiyaçları ne ise onu çalarlar. Yaptıkları şey yanlış olabilir. Bunu bilirler ama yine de çalarlar. Hepsinden önemlisi hırsızlıklarını gizli tutarlar.

 

İkizler Burcu

İkizler karmaşıktır. Paratoner gibi nerede karmaşa, kaos varsa çekerler. Bu ortamı çektikleri gibi oradan çıkmasını da iyi bilirler. Onları kimse zorla orada tutamaz. “Aman da ayıp olmasın, şöyle güzel davranayım” demezler. Birileri kırılmış ya da üzülmüş pek umurlarında değildir. Bundan suçluluk da duymazlar. Son derece umursamaz oluşları onların küçük ve minnak sırlarından birisidir.

 

Yengeç Burcu

Sadık olmayan, ihanete en meyilli burç hangisi? Cevap veriyoruz: Yengeç! Yengeçler aldatır sevgili hanımlar ve beyler. Sevgiliniz ortadan kaybolmuşsa, haber alamıyorsanız ve ortamda birilerini baştan çıkarmaya çalışan varsa işte o yengeç burcudur!

 

Aslan Burcu

Aslanlar övülmeyi severler. Çekici oldukları söylenir. Asil davranışları bünyelerinde bulundurdukları da söylenir. Aslanlar herkesi kolayca kırabilir. Sinirleri ve gerilimleri yüksek olan aslanlar ne tarafa ya da kiminle deşarj olacaklarını bazen ayarlayamazlar. Bu yüzden çok kaba kişiler olabilir. Siz o kaba aslanlardan olmayın.

 

Başak Burcu

Kendilerine nedense hiç değer vermezler. Kendilerini sürekli üzerler. Kendilerine değer vermemeleri ve üzmeleri bazen yine kendilerine zarar vermeye kadar gidebilir. Yapmayın başaklar yapmayın! Sürekli en iyi olmayı isterken en kötüsü olduğunuzu nasıl düşünürsünüz? En büyük düşmanınız kim mi? Sizsiniz. Kendiniz.

 

Terazi Burcu

Terazinin dengesini bozmak ve onları üzmek için çok uğraşmanıza gerek yok. Her şey üzebilir. Her şey kırabilir. Bu içinden çıkılmaz durum terazilerin en büyük sorunlarıdır. Aynı zamanda da en gizli sırlarından sadece birisidir. Dışarıya her zaman iyi görünürsünüz. İçeride ise yalnız ve kaybolmuşsunuzdur.

Akrep Burcu

Şiddet yanlısı bireylerin büyük kısmının akrep olduğunu biliyorsunuzdur. Geçmişteki kötü anılarını unutamayan akrepler bunları unutmak için şiddete başvurabilir. Şiddet yanlısı tavırlarından ise pişmanlık duyar, ömür boyu bununla yaşarlar.

 

Yay Burcu

Yay burcu insanı, böbürlenme ve sinirlenme! Bitirirse seni bu bitirir. Bu huyun senin yanlış kararlar vermene neden oluyor. Kimseyle de paylaşmıyorsun. Senin de küçük gizli sırrın bu işte.

 

Oğlak Burcu

Geldik pire için yorgan yakanlar köşemize. Küçücük bir şey için bir anda her şeyi silip atabilirsiniz. Sert sözlerinizle karşınızdakine oldukça zarar verebilirsiniz. Tamam, bunu yaptın. Suçluluk duygusu da içini kemirecek. Biliyorsun. Sonra ne yapıyorsun? İçine atıyorsun.

 

Kova Burcu

Kova burcu sizi defalarca sırtınızdan bıçaklayabilir. Bunu birinciden farketmediniz diyelim. İkicide de böyle oldu. Üçte de, dörtte de… Defalarca bıçaklayana kadar asla anlamaz ve tahmin etmezsiniz. Kovalar bundan suçluluk duyar. Diğer yandan da yaptıklarından hoşlanır. Sizin de küçük sırrınız budur.

 

Balık Burcu

Duygusal olduğunuzu hepimiz biliyoruz. Kırılgansınız da aynı zamanda. Kartlarınızı her zaman açık oynarsınız. Bunu yaparken de o kadar çok şeyi ihmal edersiniz ki işte sizin de küçük sırrınız budur.

Burçların detaylı analizleri ve online fal bakımlarınız için bize ulaşın.

https://www.instagram.com/turuncufal

Falcı

Gerçek Fal Telefon HattıFal Baktır Whatsapp HattıOnline sesli tarot Falı ve Online Falcılar instagram