BURÇLARA GÖRE ANNELİK

BURÇLARA GÖRE ANNELİK | Turuncu Fal Cafe | Türkiye ve Ankaranın En İyi Falcıları | BURÇLARA GÖRE ANNELİK | Turuncu Fal Cafe | Türkiye ve Ankaranın En İyi Falcıları

BURÇLARA GÖRE ANNELİK

Ebeveyn olmak dünyanın en zor kararlarından biri ve en çok sorumluluk gerektiren işi. Dünyaya yepyeni bir insan getirmek ve tüm bakımını yıllarca üstlenmek elbette kutsal. Annelerimizin karakterleri ve onlarla olan ilişkimiz karakterimizi şekillendiren birincil etmen ve hayatımızı tamamı ile etkiler. Çocukluğumuzu nasıl geçirdiğimiz, geleceğimizde bizim de kimlerle aile kuracağımızı, yapacağımız mesleği, travmalarımızı veya hayat amaçlarımızı belirler. Peki, bakalım burçlarına göre anneler ne şekilde davranıyor ve çocuklarıyla ilişkileri nasıl?

Yay Annesi

Yayların çocuklarına ilk olarak öğretecekleri şey bağımsız ve kendine yetebilen bir karakter olabilmeleri olur. Çocuklarıyla birlikte dünyayı keşfetmek isterler. Çok eğlenceli annelerdir ve onların çocukları da aynı şekilde eğlenmeyi bilen insanlardan olurlar.

Başak Annesi

Her şeye çözüm üretebilen Başak annelerinin çocuklarından beklentileri çok yüksektir. Bu yüzden biraz baskıcı algılanabilirler ancak cidden de bunu çocuklarına çok düşkün oldukları için yaparlar. Disiplinli oluşları çocukları zorlayabilir, onlar birçok işi aynı anda üstlenip halledebilirler.

Akrep Annesi

Sezgileri çok kuvvetli olan bu anneler çocuklarının problemleri olduğunda çok rahat biçimde anlayabilir ve hemen çözer. Kendileri dürüstlüğe, sadakate ve güvene önem verdiklerinden çocuklarını da buna uygun şekilde yetiştirirler.

Koç Annesi 

Her şeyi planlayıp programlamayı seven Koç anneleri, çocuklarının her anını bir aktiviteyle doldurmayı severler. Ancak bu aktiviteler çok sıkıcı olmaz aralarında eğlenceli spor aktiviteleri de vardır. Bazen anlayışsız olabilirler ancak çocuklarına hayatta nasıl mücadele edeceklerini öğretirler.

Oğlak Annesi

Çocuklarına son derece bağlı olan Oğlak anneleri onlar için sonuna kadar savaşır. Onlar çocuklarını belli bir disiplin düzeyinde yetiştirirler ve zaten çocukları da genelde çalışkan olur.

İkizler Annesi

Öğrenmeye meraklı annelerin bilgiye doymayan çocukları olabilir. İletişim yetenekleri çok kuvvetli olabilir ve yaşıtlarına göre daha olgun çocuklar olabilirler. İkizler anneleri çocuklarını iyi anlayabilen ve onlarla birlikte eğlenebilen annelerdir.

Boğa Annesi

İçlerindeki insan ve doğa sevgisini çocuklarına da aşılama konusunda yetenekli olan Boğa anneleri oldukça sabırlıdır. Genelde çocuklarını serbestçe yetiştirir ve karakter gelişimlerine çok değer verirler.

Terazi Annesi

Huzur dolu ve inanılmaz hoşgörülü olan Terazi anneleri mükemmel anne adaylarıdır. Çocuklarının bütün ihtiyaçlarını karşılamak için uğraş verirler. Tarafsızlıklarını yitirmeden evde huzuru koruyan ilişkiler kurarlar ve çocuklarıyla vakit geçirmeyen keyif alan onlarla arkadaş olabilen insanlardır.

Yengeç Annesi

Yengeçler burçlar arasında en anaç karaktere sahip olan burçlardır. Dolayısıyla çocuklarını her daim sarıp sarmalayan, onları dinleyen ve verdikleri değeri gösterebilen annelerdir. Onların yeteneklerini desteklerler ve çocuklarının da onlarla her şeyi paylaşmalarını isterler.

Balık Annesi

Çocuklarını merhametle ve şefkatle yetiştirirler. Onları sanatsal aktiviteler teşvik ederler. Yardımsever, alçakgönüllü, duyarlı çocukları olur. Onların hayallerini gerçekleştirebilmeleri için sonuna kadar desteklerler. Doğayla iç içe ve saygıyla büyütürler.

Kova Annesi

Kovalar eğitimin aileden başladığını düşünürler ve çocuklarına bildikleri her şeyi öğretmek isterler. Ancak doğrular onların doğrularıdır. Bazı zamanlar çok soğuk davranabilirler ve sabırsız da olabilirler. Çocuklarının, hayatı deneyerek öğrenmelerini isterler.

Aslan Annesi

Çocuklarını kendilerinin bir uzantısı olarak görmeleri muhtemel olan Aslan anneleri bazen bencilce davranışlarda bulunup çocuklarını ihmal edebilirler ancak sevgileri sonsuzdur. Ellerinde olanları çocuklarına vermekten çekinmezler.

*

Bugün fal çeşitleri içinden hangi fala baktırmak istersiniz? Haftanın yedi günü ve günün yirmi dört saati çalışan asistanlarımız aracılığıyla fal baktırmak istediğiniz her an randevu talep edebilirsiniz. fal Santrali çatısı altında hizmet vermekte olan fal markalarını inceleyebilir ve dilediğiniz gerçek falcı için bize telefonla ulaşabilirsiniz. İsterseniz kahve falı , tarot falı veya aşk falı , su falı , yıldızname gibi çokça tercih edilen fal çeşitleri ile online fal da baktırabilirsiniz.

Puan
Oyla
[Toplam: 0 Puan: 0]

İçerik Editörü

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Add your own review

Rating

Gerçek Fal Telefon HattıFal Baktır Whatsapp HattıOnline sesli tarot Falı ve Online Falcılar instagram