Burçlar Ve Renkler

Burçlar Ve Renkler

BURÇLAR VE RENKLER

Burçlar Ve Renklerin  Enerjisi

Renklerin enerjisi, insanlar üzerinde önemli bir etki yaratmaktadır. Her rengin farklı bir enerjisi bulunur. Ayrıca bu enerjiler bazı hisleri de tetiklemektedir. İnsanlar bazı renklere içgüdüsel olarak yönelmektedir. Her burcun enerjisine uyan renkte farklıdır. Peki hangi burç ile hangi rengin enerjisi uyuşmaktadır? Gelin hep birlikte bakalım.

KOÇ BURCU

Enerjik koç burçlarına yakışan renk, kesinlikle kırmızıdır. Kırmızı dışında turuncu da koç burcunun enerjisini yansıtan bir renk olarak karşımıza çıkar. Koç burcu, canlı, dinamik ve hareketlidir. Ayrıca dikkat çekmeyi seven bir yanı da bulunur. Bu nedenle kırmızı renk, tam koç burcuna yakışan bir renktir.

BOĞA BURCU

Sürekli bir huzur arayışı içinde olan boğa burçları için uygun renk mavi ve yeşildir. Gökyüzünün rengi mavi ve doğanın rengi olan yeşil, boğa burcunun aradığı huzuru sunacaktır. Özellikle mavi rengin iştah kesici bir özelliği bulunmaktadır. Bu özelliği sayesinde yemeklerle arası iyi olan boğa burcunun, iştahını kontrol etmesini sağlayacaktır.

İKİZLER BURCU

Hiçbir ortama bağlı kalmayan ve özgürlüğüne düşkün olan ikizler burcunun rengi sarıdır. Entelektüel yapısı ile bilinen ikizler burcunun enerjisi aynı sarı renk gibidir. Hareketi, neşeyi, cıvıl cıvıl olmayı simgeler. Güneşin rengi, ikizler burcunun dikkat çekmesini de sağlayacaktır. Asla onu arka planda bırakmaz.

YENGEÇ BURCU

Sevgi dolu, samimi ve sıcak bir renk olan pembe ve kahverengi, yengeç burcunun rengidir. Pembe, yengeç burcu olanların sakinleşmesini ve rahatlamasını sağlar. Verdiği enerji ile yengeç burcu için sevgiyi simgeler. Hem kahverengi hem de pembe renk, yengeç burcu için harika bir enerji yayacaktır.

ASLAN BURCU

Altın rengi ve turuncu renk, aslan burcu için biçilmiş kaftan gibidir. Güneşin simgelediği aslan burcu, parlaklığı ile etrafını ışıl ışıl yapacaktır. Turuncu ve altın rengi dışında her ortamda kendini gösteren aslan burcunun bir diğer rengi de kırmızıdır. Kırmızı onun liderliğini gösterir ve ön plana çıkmasını sağlar. Gösteriş ve kaliteden hoşlanan aslan burcu, bu renkleri tercih ederek enerjisinin yükselmesini sağlayacaktır.

BAŞAK BURCU

Saflığın ve duruluğun temsilcisi olan beyaz renk, tam başak burcuna uygun bir renktir. Bunun dışında gri renkte, başak burcunun enerjisini yansıtacaktır. Bu renklerin enerjisi, başak burcunun ruhunun dinlenmesini sağlar. Başak burcu, sakin bir yapıya sahip olduğu için daha çok sade renklere yönelim gösterecektir.

TERAZİ BURCU

Adaletin temsilcisi olan terazi burcu için mor ve mavi renk, oldukça mantıklı bir seçim olacaktır. Terazi burcu dengeyi sağlamaya çalışmasıyla birlikte sanatçı ruhuyla da öne çıkar. Dengeli yapısı nedeniyle mavi, sanatçı ruhu nedeniyle de mor rengi tercih etmesi uygundur. Bu renklerin enerjisinde kendini bulacaktır.

AKREP BURCU 

Tutkulu ve hırslı yapısıyla bilinen akrep burcu, siyah renk ve kırmızı renk ile uyum sağlamaktadır. Gizemli ve asaletli duruşu sayesinde siyah renkle enerjisi uyuşur. Bununla birlikte tutkulu yapısı, kırmızı rengin tutkulu duruşuna uyum gösterir. 

YAY BURCU

Değişken yapısı, hareketliliği ile bilinen yay burcu için yeşil renk harika bir seçenektir. Doğanın rengi olan yeşilin sıcaklığı sayesinde yay burcunun enerjisi yükselir. 

OĞLAK BURCU

Toprak grubunda yer alan oğlak burcunun rengi kahverengidir. Tıpkı bulunduğu grup gibi toprağı simgeleyen bir renk ile uyum sağlar. Düzenli ve tertipli bir hayatı tercih eden oğlak burcu, toprak tonları ile enerjisini iyileştirecektir. Ayrıca bu tonlarda kendini bulacaktır.

KOVA BURCU

Deniz mavisi tam olarak kova burcunu simgelemektedir. Mavi rengin verdiği sonsuzluk enerjisi kova burcu ile büyük bir uyum sağlar. Ayrıca doğanın rengi olan yeşil de tam kova burcuna yakışacak bir renktir.

BALIK BURCU

Sevecen balık burçları için gri renk be mavi renk oldukça iyi bir tercihtir. Bu iki renkte balık burcunun enerjisini zirveye taşımaktadır. 

Burçlar Ve Renkler | Turuncu Fal Cafe
Burçlar Ve Renkler | Turuncu Fal Cafe

(İstediğiniz fal çeşitleri arasında seçeceğiniz her fal online fal olarak da hizmet vermektedir. Telefon üzerinden bağlandığını online burç yorumu falcı size online fal servisleri imkanıyla tüm sorularınıza yanıt verecektir. Daha önce denemediyseniz online fal hizmetinin avantajlarından faydalanabilirsiniz. İsminin online fal olması sizi yanıltmasın; online falcı da gerçek falcı olarak fal bakımı yapmaktadır.)

Falcı

Gerçek Fal Telefon HattıFal Baktır Whatsapp HattıOnline sesli tarot Falı ve Online Falcılar instagram