SENİN RUHUNU HANGİ SANAT DALI ANLATIYOR?

Bir sanatçı olarak nerede doğmak isterdin?

Bir roman yazacak olsan hangi türde yazardın?

Çocukken yapmaktan en çok keyif aldığın şey neydi?

Kendini tek kelimeyle nasıl tanımlarsın?

Bilgisayarla çalışmak hakkında ne düşünüyorsun?

Evini dekore ederken hangi aksesuarı tercih edersin?

SENİN RUHUNU HANGİ SANAT DALI ANLATIYOR?
RESİM

Senin ruhuna en uygun sanat dalı resim! Hayatı herkesten çok daha renkli ve farklı bir perspektiften görüyorsun. İnsanlığın var olduğu ilk çağlardan bugüne yaşayan bir sanat dalı olan resmi kullanırken dileğine göre istersen canvas üzerine yağlı boya çalışmalarını sergile istersen bir kağıt bir kalemle çizimlerini konuştur.
MÜZİK

Senin ruhunda gizli bir müzisyen yaşıyor. Dışarıdan sakin görünen tabiatını müzik notalarının arasında bir volkan gibi açığa çıkarabiliyorsun. Müziğin her dalına saygın sonsuz ve müzik dinlemeden de geçirdiğin bir gün yok diyebiliriz.
PERFORMANS SANATLARI

Senin dans etmen, şarkı söylemen ya da bir karaktere bürünerek rol yapman gerek. Sinema, tiyatro gibi sahne ışıkları altında kendini iyi hissedebilirsin veya sesine güveniyorsan şarkı söylerken bütün gözleri üzerinde hissetmen sana canlı hissettirebilir. Bunun yanında eğer ritim duygun da gelişmişse dans pistleri de senden sorulur.
DİJİTAL SANAT

Sen her şeyin dijitalleştiği bu çağda sanatın da dijitalleşmesinden rahatsızlık duymuyorsun. Hatta kendini grafik tasarımları yaparken, illüstrasyonlarla, animasyon videoları hazırlarken veya video edit yaparken zamanı unutuyorsun.
Oyla
[Toplam: 0 Puan: 0]