HANGİ ÇAKRA SANA REHBERLİK EDİYOR?

Seni en çok ne motive eder?

Moralin çok bozuk ve hayat üstüne geliyor gibi hissediyorsun…

Başkalarında gördüğün ve hoş göremediğin özellikler

Hangi kelimenin seni en iyi anlattığını düşünüyorsun?

Bunlardan hangisi senin için çok önemli?

Burcun hangi grupta yer alıyor?

Yaşam amacın bunlardan hangisi?

HANGİ ÇAKRA SANA REHBERLİK EDİYOR?
KALP ÇAKRASI

Kalp çakrası koşulsuz sevginin ve paylaşmanın merkezidir. Beynimizin sanatsal aktivitelerle ilgili bölümünü yönetir. Bu merkezden akan enerji “iyileştirme” gücü verir ve bu çakra bloke olduğunda sevgiyi koşullandırabilir. Sevgiye bağımlı hale gelir ve başkalarını hayatında bir engel olarak görebilir.
BOĞAZ ÇAKRASI

Duygu ve düşünce dünyamızı aktarabildiğimiz, iletişimin merkezi olan çakradır. Sizin en büyük ihtiyacınız kendinizi ifade etmektir ve bu çakranın bloke olmaması için her zaman doğruların konuşulması gerekir. Bloke olduğunda kişi başkalarını incitmemek için konuşmamayı tercih edebilir. Kendisi ile de ilişkisi katılaşabilir.
KARIN ÇAKRASI

Bedenimizin yerçekimi merkezi karın çakrasıdır. Düşüncelerimiz bedenimiz üzerinde söz hakkı sahibidir ve bu çakra yönetme yetenekleriyle de ilişkilidir. Yeterli seviyede çalıştığında üst seviyelere ulaşılarak spiritüel enerjiye sahip olabilirler. Bloke olduğunda da reflü, hazımsızlık, gastrit gibi stresle alakalı mide sorunları baş gösterir.
TAÇ ÇAKRA

Taç çakra, maneviyat, bilgelik ve farkındalıkla ilgilidir. Kozmik bilinç ile bağlantı kurulabilir. Ve en önemlisi mutluluk ve hayattan tatmin olma seviyesini bu çakranın işlevi belirler. Bu çakra bloke olduğunda da kişi derin bir yalnızlık duyar, ölüm korkusu içinde amaçsızca yaşamaya başlar. Meditasyon yapmak bu çakranın şifasıdır.
Oyla
[Toplam: 0 Puan: 0]