EN BASKIN ÖZELLİĞİN HANGİSİ?

Her zaman kapsamlı ve sistematik bir işte çalışmak istedim.

Evim veya iş yerim genelde dağınıktır.

Bulunduğum ortamda genelde yeni fikirler benden çıkar

Günlük işlerimde rutine bağlı bir insanım.

Konuşkan bir insanımdır.

Stresli ortamlarda sakin kalabilirim.

Genel manada insanların güvenilir olduklarını düşünürüm.

Estetik kaygı güden sanatçı ruhlu bir insanım.

EN BASKIN ÖZELLİĞİN HANGİSİ?
DÜRÜSTLÜK

Vicdanlı, organize ve güvenilir olma eğiliminde bir insansınız. Disipline önem veriyor ve görev bilinciyle hareket ediyorsunuz. Ölçülü hareket ediyor ve spontane davranışlardan ziyade planlı olmayı tercih ediyorsunuz. Dürtülerinizi etkin bir şekilde kontrol ettiğinizi ve yönlendirdiğinizi, ayrıntılara dikkat ettiğinizi ve kendi programınızı takip ettiğinizi gösterir.
YENİLİĞE AÇIKLIK

Sanata, duyguya ve maceraya değer veriyorsunuz. Meraklı ve tarafsızsınız; ayrıca sıra dışı fikirleriniz sürekli olarak entelektüel merakınızı besliyor. Yaratıcı ve bağımsız ruhunuz sayesinde yeniliklere açık bir hayat tarzını benimsiyorsunuz. Bir şeyleri anlamakta hızlısınız ve aynı zamanda duygularınızın da farkındasınız. Yüksek ihtimalle geleneksel olmayan inançlara sahip olma ihtimaliniz yüksek.
DIŞADÖNÜKLÜK

Siz insanlarla bir arada olabildikçe enerji doluyorsunuz. Onları çok rahat anlayabilen, ihtiyaç anında orada olan yardımsever ve dayanışmacı bir insansınız. Yeni şeyleri denemekten çekinmeyen ve sorumluluk almaktan da keyif alan insansınız. İnsanları organize etme yeteneğiniz var ve kolaylıkla da iletişim kurabilen özgüveni yüksek bir insansınız.