29 TEMMUZ 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

burçlar, güncel burç yorumları, astroloji | 29 EKİM 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU | Turuncu Fal Cafe | Türkiye ve Ankaranın En İyi Falcıları

Astroloji bir yol haritasıdır, yolunuzu buradan aydınlatabilirsiniz, Günlük burç yorumlarınızı buradan takip edebilirsiniz…

Gün içinde hissettiğimiz bu gerilim ve mücadele gerektiren enerjileri öğle saatlerinde biraz olsun kontrol altına alabilir; istek ve ihtiyaçlarımız doğrultusunda yönlendirme imkânı bulabiliriz. Bu süreç uzun vadeli adımlar atmak; ayağımızı zemine sağlam basarak ilerlemek ve konusunda otorite olan kişi ve kurumlardan destek almak için uygun saatler dilimi olabilir.

Yıldızınızın bugün size neler söylediğini merak ediyorsanız detaylar aşağıda:

KOÇ BURCU

Günün ilk saatlerinde oldukça yüksek olan enerjiniz yaşanacak olumsuz sürprizlerden ötürü düşebilir. Özellikle mesleki konularda yaşanacak beklenmedik gelişmelere yoğunlaşmanız moral bozukluğuna sebep olabilir.

BOĞA BURCU

Uzun dönem planlarınızı gerçekleştirmek için sizden beklenmeyecek kadar sabırsız tavırlar sergiliyorsunuz. Her şeyi zaten detaylıca düşünmüştünüz ancak düşüncelerinizi değiştirmek istememeniz önünüze engel oluşturuyor.

İKİZLER BURCU

Akşam saatlerinde yakın çevrenizle gerçekleştireceğiniz bazı ortak projeler sizi heyecanlandırabilir. Kendinizi her zamankinden daha sağlıklı hissediyorsunuz. Ancak karar vermeniz gereken konularda ufak gerginlikle yaratabilirsiniz.

YENGEÇ BURCU

Bugünlerde yazışmalarla ilgili işleriniz varsa hız kazanabilir. Resmi sözleşmelere imza atarken dikkatli olun.

ASLAN BURCU

Ailenizle ilgili konularda birtakım miras konuları gündeme gelebilir. Kardeşlerinizle yaşayacağınız uyuşmazlıklar ortak bir anlaşma yapamamanıza neden olacak.

BAŞAK BURCU

Bugün kendinizi çok yorgun hissedebilirsiniz. Bunun başlıca nedeni zihninizi yoktan yere meşgul etmeniz. Akşam yürüyüşleri ruhunuza iyi gelebilir.

TERAZİ BURCU

Bugünlerde ağız ve diş sağlığınızla sorunlar çıkabilir. Söz konusu sağlık olduğunda durumu göz ardı etmeyin ve önleminizi alın.

AKREP BURCU

Çalışma ortamınızda oldukça verimli çalışmanızı sağlayacak bir ortam var diyor gökyüzü. Çaldığınız kapılardan olumlu geri dönüşler alacaksınız.

YAY BURCU

Enerjinizi flört etmekte harcayacağınız ve hemcinslerinizin gözünde dikkat çekeceğiniz keyifli bir gün olacak. Beklenmedik karşılaşmalar yaşamaya hazır olun.

OĞLAK BURCU

Evinizle ilgili tamirat tadilat işlemleri gündeme gelecek. Yakın çevrenizde de yaşı büyük olan insanlarla ilgili işleriniz varsa geciktirmemeye çalışın.

KOVA BURCU

Kendinizi iş yaşantınızda rekabet etmek zorunda kalacağınız koşullarda bulabilirsiniz. Hırslı yapınız ve özgüveninizle işlerin üstesinden gelebileceğinize inanıyorsunuz. Öğle saatlerinde

BALIK BURCU

Bugün sabrınızın zorlanacağı bazı gelişmeler yaşanabilir. Ancak umursamaz tavırlarınızla problemlerin üstesinden gelebileceğinizi zannediyorsanız yanılıyorsunuz. Gerçeklerden kaçmayın.

*

(Ayrıca kişiliğinize yönelik daha fazla bilgiler edinmek için fal baktırmak isterseniz fal çeşitleri içinden seçeceğiniz herhangi bir gerçek fal için online fal servislerinden de hizmet talep edebilirsiniz. Dilediğiniz gibi gerçek kahve falı online tarot falı su falı katina falı seçeneklerinden biri tercih edebilirsiniz.)

Falcı

Gerçek Fal Telefon HattıFal Baktır Whatsapp HattıOnline sesli tarot Falı ve Online Falcılar instagram
error: Turuncu Fal Cafe