22 EYLÜL 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

22 EYLÜL 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

22 EYLÜL 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Yıldızınızın bugün size neler söylediğini merak ediyorsanız detaylar aşağıda:

KOÇ BURCU

Kendinizi günlük rutinden çok bunalmış hissediyorsunuz. Artan iş yükünüz size stres yüklüyor ve yorgunluğunuzu atmaya ihtiyaç duyuyorsunuz. Önemli işlerinizi yoluna koyduktan sonra biraz dinlenmeniz şart.

BOĞA BURCU

Dostlarınızla birlikte yapacağınız kısa bir seyahat planına tutunacak ve haftanın bitmesini bekleyeceksiniz. Kardeşlerinizle aranızda fikir ayrılıkları sebebiyle anlaşmazlıklar yaşayabilirsiniz.

İKİZLER BURCU

İlişkinizle ilgili gelgitleriniz var. Duygularınız ve mantığınız arasında sıkışmış hissediyorsunuz ve kararınızı kalbinizin sesinden yana vereceksiniz. Hislerinizle hareket etmek her zaman kötü değildir.

YENGEÇ BURCU

Hayatınızda edindiğiniz amaçlarınıza yönelik ne kadar kararlı davranırsanız o kadar kolay hedeflerinize ulaşabilirsiniz. Endişelerinize kulak asmayın ve gerçeklerden uzaklaşmayın.

ASLAN BURCU

Karşılıklı diyalogların yoğun olacağı aktif bir gün sizleri bekliyor. İş yaşantınızdaki koşuşturmalardan keyif alıyorsunuz ancak arada dinlenmeye de zaman ayırın ki daha verimli işler çıkarabilin.

BAŞAK BURCU

Aklınızdaki düşünceleri paylaşırken karşınızdaki insanın ne düşünebileceğini görerek konuşuyorsunuz. Ancak sizin olduğunuz gibi kendinizi ifade etmeniz gerekir. Zira zaman içinde içinizde kalanlar canınızı sıkmaya başlayabilir.

 

TERAZİ BURCU

Sanki bitmek bilmez bir döngü içinde dönüp duruyormuş gibi hissediyorsunuz. Bu zinciri kendinizin kırması gerek. Cesaretle harekete geçtiğiniz taktirde kendinize güveniniz de artacaktır.

AKREP BURCU

İçinizde kabul edemediğiniz bazı şeyler öfkeyle dolmanıza sebep oluyor ve insanlarla iletişim kurarken de agresif tavırlar sergiliyorsunuz. Niyetiniz iyi olsa da o şekilde anlaşılamayabilir, dikkat edin.

YAY BURCU

Aceleci davranışlarınız yanlış kararlar vermenize sebep olabilir. Biraz temkinli hareket etmenizde fayda var. Sonrasında değiştirmenizin zor olacağı durumlar yaşayabilirsiniz.

OĞLAK BURCU

Sosyal hayatınızda biraz hareketliliğe ihtiyacınız var. Sürekli işinizle ilgili projelerinizle ilgilendiniz son zamanlarda artık biraz kendinize ve sevdiğiniz insanlara vakit ayırmanızın zamanı geldi.

KOVA BURCU

Değerlerinize sahip çıkın ve o doğrultuda hareket edin. Kendi çizginizden çıkmanız moral bozukluğuna yol açabilir ve siz zaten bağımsızlığınızda ödün vermemelisiniz ki ruhsal sağlığınızı koruyabilin.

BALIK BURCU

Manevi destek sunacağınız bir gün olacak. Sevdikleriniz zaman zaman sizin yumuşak kalbinize ihtiyaç duyuyor ve siz de onlarda verdiğiniz değeri esirgemiyorsunuz. Şanslısın ki verdiğiniz kadar kıymet de görebileceksiniz.

*

(Ayrıca kişiliğinize yönelik daha fazla bilgiler edinmek için fal baktırmak isterseniz fal çeşitleri içinden seçeceğiniz herhangi bir gerçek fal için online fal servislerinden de hizmet talep edebilirsiniz. Dilediğiniz gibi gerçek kahve falı online tarot falı su falı katina falı seçeneklerinden biri tercih edebilirsiniz.)

Falcı

Gerçek Fal Telefon HattıFal Baktır Whatsapp HattıOnline sesli tarot Falı ve Online Falcılar instagram