Falcı (Medyum) Zeyno

Falcı (Medyum) Zeyno

Nep Bioenerji Uzmanı

falci,medyum,zeyno

Ana Sınıfı’na giderken hislerini keşfeder. İlk olarak sabah uyandığında Annesine evi temizlemesi gerektiğini, kalabalık misafirlerinin geleceğini söyler ve Babasına bir şey olacağını ifade eder. Babası inşaat işçisi olan Falcı Zeyno. Aynı gün içinde üzücü haber gelir. İnşaat’da 5.kat’dan düşmesi sonucu yaralanan Babası 2,5 Yıl Şuuru kapalı bir şekilde yaşar. İlk olarak kendisi bu şekilde kötü bir olay ile keşif eder. Daha sonra Annesinin gün arkadaşları arasında ismini duyurmayı başarır. 17 Senedir Profesyonel olarak Fal Bakan Falcı (Medyum) Zeyno.

Meditasyon üzerine eğitimler almıştır, Nip Eğitimi ( bir kötülüğün daha başlangıçta önüne geçmek,  durdurmak ve bastırmak) eğitimi alır. Bunların dışında Reiki (20.yüzyılın başında Japonya’da ortaya çıkan, enerji aktarımı ile ruhsal şifa vermeye dayalı olduğuna inanılan bir tekniktir. Rei “her yerde varolan”, ki “ruhsal yaşam enerjisi” anlamına gelmektedir. Batıya “Evrensel Yaşam Enerjisi” olarak tercüme edilmiştir.) eğitimi almıştır.

Ayrıca Astral Seyahat yapabiliyor. Aşk ilişkileri, İş ilişkileri ve Çocuk ilişkileri üzerine profesyonel olarak hizmet vermektedir! Tarot, Su, Kahve ve Taş fallarına bakabilmektedir!

Falcı Zeyno, Medyum Zeyno, Ankara Falcı Zeyno, Ankara Medyum Zeyno, En iyi Falcılar, Turuncu Fal Cafe Zeyno Kimdir, Falcı Zeyno yorumları gibi aramaların cevabı bu konu üzerinde

Puan
Oyla
[Toplam: 51 Puan: 3.5]

Turuncu Fal

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir