Falcı (Medyum) Berrin Sultan

Falcı (Medyum) Berrin Sultan

Falcı (Medyum) Berrin Sultan

Ankara’nın ilk medyumların biri olan Berrin Sultan Hanım  40 yıldır bu işi profesyonel bir şekilde yapmaktadır. En çok sevdiği ve baktığı fal ise Taş falıdır.

falci,medyum,berrin-sultan

Taşlar tılsımlı olduğuna inanıyor. Ankara’da Taş falına bakan tek kişidir. Bu fal sadece Berrin Hanıma aittir. İsabetli net yorumlar getirir.Bunun yanısıra Yıldızname, Su, Ateş, Katina aşk falı, Tarot, Kahve fallarına bakarak insanlara en iyi şekilde yardımcı olmaya çalışıyor. Geçmiş ve gelecek yorumları ile müşterilerimize hizmet vermektedir.Falcı Berrin Sultan Hanım kurşun dökmesi ile de ünlüdür.

Kurşun dökülmesi insanların üzerindeki olumsuz enerjinin kalkması için, yıldızı düşük, nazarı çok olan kişilere dökülür. Kurşun bio enerji ve dualarla dökülür. Dökülen kurşunun 21 günlük duası vardır. Tamamen etkisi kalkması için bu süre ve dua yönü önemlidir.

Berrin Sultan Hanım işine severek yapan falcıdır.

 

 

falcı berrin sultan, medyum berrin sultan, Ankara falcı Berrin Sultan, Kızılay Falcı Berrin Sultan, Berrin Sultan Fal Yorumları, Whatsapp fal bakan berrin sultan

Puan
Oyla
[Toplam: 20 Puan: 3.5]

Turuncu Fal

2 thoughts on “Falcı (Medyum) Berrin Sultan

  1. iyi çalışmalar kolay gelsin bir kaç kez berrin hanım’a yıldızname ve su falı baktırma imkanım oldu. geleceğe yönelik bulunmuş olduğu öngörülerde son derece isabetli tespitler yaptı, ve her gittiğimde güler yüzlüydü ve ilgilendi. şunun altını çizerek söylemek istiyorum; pişman olmayacağınız hatta ziyadesiyle memnun kalacağınız seans olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir