Ankara Kahve falı bakımı

Ankara Kahve falı bakımı

Ankara Kahve Falı Bakımı

kahve-fali-bakımı

Fincanın Hazırlanışı Nasıl Olmalı?

Öncelikle bol köpüklü, tercihen orta şekerli kahve yapalım. Kahvenizi içtiyseniz kahve tabağını fincanın üstüne kapatalım. Sonra bir dilek dileyip fincanı yana çevirerek, karıştırır gibi ters çevirelim. Fincanı çevirirken önce tabağı fincanın üstüne koymayı ihmal etmeyin, yoksa kahve telvelerini dökersiniz.

kahve-fali

Kahve Falı Bakımı Püf Noktaları.

Kahvemizi ters bir şekilde soğutmaya bırakalım. Hatta hızlı soğuması için fincanın üstüne metal bırakalım. Fincanın üstüne bıraktığımız metal hem kahve telvenin düzgün şekillenmesini hem de yorumlanmasının kolaylaşmasını sağlar. Ama fincanın üstüne bırakacağımız metali dilek suyun içine atmamız lazım. Yani metali geri alamayacağımız için yüzük, küpe veya ona benzer değerli eşyamızı fincan üstüne koymamamız lazım. Bu metalin çoğunlukla demir para olması gerektiğini tavsiye ediliyor. Çünkü bu metal dileğinizin kabul olmasında büyük bir etken.Evet kahvemiz fal bakımı için hazır. Öncelikle fincanı açacağız ama açarken dikkat etmemiz gerek bir konu var. Dilek tutmamız gerekir fincanı açmadan önce. Eğer Fincan’dan kahve telvesi yayılmış bir şekilde çıkar ise dileğimiz kabul oluyor demektir. Fincanın kulpu sağımıza gelecek şekilde açıyoruz tabi. Fincanın iç kısmını dörde bölerek yorumlamaya başlıyoruz. Kahve telve yorumlaya hazır isek yorumlamaya başlayabiliriz. Diyelim ki kahve telve ince uzun bir çizgi şeklinde bir şekil çıktı diyelim. bu sizin için bir yol anlamına geliyor olabilir. ama dikkat etmemiz gereken bir unsur var. kahve falı ile alakalı çok kitapların da yazıldığı olmuştur.

Kahve Falı Sırrı.

Ama bu Telve şekilleri hep aynı çıkıyor gibi yorum yapamayız. Telve şekillerinden ziyade falcıların yorumları önemlidir. çünkü falcılar kendine özgü yorumlar yapabiliyorlar. çoğunlukla falcı arkadaşlar kahve telve den ziyade kendi hissettiklerini söylerler. bu ise kahve falını Zenginleştirmiş oluyor.

Ankara Kahve Falı, Ankara Kahve Falına Bakanlar, Ankara Kahve Falcısı, Ankara Fal bakan kahve, Kahve Falına Bakan Ankara, En iyi Kahve Falı Bakımı, Kahve Falına Nasıl Bakılır ve Kahve fallarının efendileri nerelerde.

Puan
Oyla
[Toplam: 2 Puan: 5]

Turuncu Fal

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir