Ankara Kahve falı bakımı

Ankara Kahve Falı Bakımı

kahve-fali-bakımı

Öncelikle bol köpüklü, tercihen orta şekerli kahve yapalım. Kahvenizi içtiyseniz kahve tabağını fincanın üstüne kapatalım. Sonra bir dilek dileyip fincanı yana çevirerek, karıştırır gibi ters çevirelim. Fincanı çevirirken önce tabağı fincanın üstüne koymayı ihmal etmeyin, yoksa kahve telvelerini dökersiniz.

kahve-fali

Kahvemizi ters bir şekilde soğutmaya bırakalım. Hatta hızlı soğuması için fincanın üstüne metal bırakalım. Fincanın üstüne bıraktığımız metal hem kahve telvelerimizin düzgün şekillenmesini hem de yorumlanmasının kolaylaşmasını sağlar. Ama fincanın üstüne bırakacağımız metali dilek suyun içine atmamız lazım. Yani metali geri alamayacağımız için yüzük, küpe veya ona benzer değerli eşyamızı fincan üstüne koymamamız lazım. Bu metalin çoğunlukla demir para olması gerektiğini tavsiye ediliyor. Çünkü bu metal dileğinizin kabul olmasında büyük bir etken.Evet kahvemiz fal bakımı için hazır. Öncelikle fincanı açacağız ama açarken dikkat etmemiz gerek bir konu var. Dilek tutmamız gerekir fincanı açmadan önce. Eğer fincanımızdan kahve telveleri yayılmış bir şekilde çıkar ise dileğimiz kabul oluyor demektir. Fincanımızın kulpu sağımıza gelecek şekilde açıyoruz tabi. Fincanımızın iç kısmını dörde bölerek yorumlamaya başlıyoruz. Kahve telveleri yorumlaya hazır isek yorumlamaya başlayabiliriz. Diyelim ki kahve telvelerinden ince uzun bir çizgi şeklinde bir şekil çıktı diyelim. bu sizin için bir yol anlamına geliyor olabilir. ama dikkat etmemiz gereken bir unsur var. kahve falı ile alakalı çok kitapların da yazıldığı olmuştur.

Ama bu telvelerinizin şekilleri hep aynı çıkıyor gibi yorum yapamayız. telvelerin şekillerinden ziyade falcıların yorumları önemlidir. çünkü falcılar kendine özgü yorumlar yapabiliyorlar. çoğunlukla falcı arkadaşlar kahve telvelerinden ziyade kendi hissettiklerini söylerler. bu ise kahve falını zenginleşdirmiş oluyor.

 

 

Ankara Kahve Falı, Ankara Kahve Falına Bakanlar, Ankara Kahve Falcısı, Ankara Fal bakan kahve, Kahve Falına Bakan Ankara, En iyi Kahve Falı Bakımı, Kahve Falına Nasıl Bakılır ve Kahve fallarının efendileri nerelerde.

Puan
Oyla
[Toplam: 2 Puan: 5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir