Falcı (Medyum) Eva

Falcı (Medyum) Eva

Falcı (Medyum) Eva

falci-medyum-eva

12-13 Yaşların da rüyalarının ve hissettiklerinin çıkması ile kendisini keşfeder, daha sonra 14-15 yaşların da aile ve arkadaş arasında  fal bakmaya başlar ve etrafını etkilemeyi başaran Falcı Eva kısa zaman da bulunduğu çevrede ismini duyurmuş olur.

Annesin Dedesi Çevresin de Evliya gibi görünürmüş ve elinin çok bereketli olduğunu söylerlermiş bu özelliğini Annesinin Dedesin den aldığını söylüyor.  Son 8 Yıldır profesyonel olarak Fal Bakma hizmeti sunuyor.  Daha öncesinde de binlerce kişiye amatör olarak fal bakıp insanları etkilemiştir. Enerjisi uyuştuğu kişilere isimleri nokta atışı yapabiliyor. İleri dönük görünen her bilgiyi insanları yanlış yönlendirmemek amacı ile müşterileri ile paylaşmıyor ve kesinlikle emin olduğu bilgileri veriyor. Özellikle genç kesim ile enerjilerinin uyuştuğuna inanan Falcı Eva, Gençler arasında popüler bir falcı olduğunu kanıtlıyor. Kısaca Gençlerin Falcısı Diyebiliriz. Aynı zamanda Yaşam Koçluğu hizmeti veren Falcı Medyum Eva.

Turuncu Cafe bünyesinde Profesyonel olarak Kahve Falı, Tarot Falı ve Katina Falına bakmaktadır. Nazara Karşı kurşun dökebiliyor ve Whatsapp Telefon ile Görüntülü ve Konuşmalı olarak Türkiyenin her yerinden fal bakabiliyor.

 

Falcı Eva, Gençlerin Falcısı Eva, Medyum Eva, Ankara Falcı Eva, Falcı Eva Yorumları, Turuncu Cafe Falcı Eva, Turuncu Cafe Falcı Eva Yorumları, Turuncu Cafe Falcı Eva Kimdir, Turuncu Kafe Falcı Eva, Falcı Eva nerede çalışıyor, Falcı Eva fal baktırma, Medyum Eva hangi cafede gibi arama terimlerinin lideri Eva.

Puan
Oyla
[Toplam: 25 Puan: 4]

Turuncu Fal

3 thoughts on “Falcı (Medyum) Eva

  1. Ben çok beğendim Falcı Hera’nın falını. Kesinlikle tekrar geleceğim. Üstelik çok pozitif bir bayan, fal bakarken tedirgin olmadım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir