Falcı (Medyum) Kader

Falcı (Medyum) Kader

falci-kader-medyum

Falcı Kader Kimdir?

16 Yaşımda Annemin beni keşfetmesiyle başladı her şey. Yaşanacak şeyleri görmem ve hissetmemle çevremdeki insanları şaşırtmaya başladım. Allah tarafından verilen bir güçtü bu. Kimseden destek almadan baktığım bütün falların üstesinden geldim. Beyin okuma, su falı, küre falı, resim falı, ayna falı, tarot falı ve kahve falında kendi çapımda çok bilgiliyim.

Kendini Nasıl Geliştirdi!

Beyin okuma yeteneğimi keşfettikten sonra bunu geliştirmek için İsviçre Zürih’de eğitimini aldım. İstediğiniz kişinin Kafasına girerek merak Ettiklerini öğreniyorsunuz. Tamamen istediğiniz kişi gibi olabiliyorum. Sanki onunla konuşuyormuş gibi hissedeceksiniz. Bire bir istediğiniz kişiyle konuşuyormuş gibi cevap bulamadığınız şeylere sizi şaşırtacak cevapları alırsınız. Seviyor mu, dönecek mi, sadık mı, gittiyse neden gitti, ne zaman dönecek, evlilik düşünüyor mu gibi soruların cevabını net bir şekilde alacaksınız.

Falcı Kader, Medyum Kader, Ankara Falcı Kader, Meşhur Falcı Kader, Kızılay Falcı Kader, En iyi Falcı Kader, gibi aramaların üstadı Kader hanım

Puan
Oyla
[Toplam: 57 Puan: 3.6]

Turuncu Fal

5 thoughts on “Falcı (Medyum) Kader

  1. Kader abla bi numara. 2.kez görüştüm. Muhtesem tarot bakiyo. En önemlisi gozünü açıyor insanın. Dürüst bi insan. Söylediği her seyi tek tek yaşadım. Siz isteyin diye pembe tablo çizmiyor. Gercek neyse o. Hayal dünyasına para yaptıracağınıza bence gerceklere para yatırın. Son kuruşuna kadar helal olsun. Iyi ki varsın ablam. Tüm sevgilerimle hersey gönlünce olsun.

  2. Gerçekten beni benden daha iyi tanıyan bi arkadaşım varmış, onunla tanışmak bugüne nasip oldu. Dilinize sağlık

  3. Merak ettiğim şu Beyin okuma derken karşımda istediğim kişi gibi mi konuşacak yani? Bilim kurgu gerçek mi oluyor 🙂

    1. Bilim kurgu mu dersiniz farkli bisey mi ama gercekten cok değişik.istedigin kişinin bilincine giriyor ve merak ettiğin herşeyi onun ağzıyla cevapliyor saka gibi ama hepsi gerçek cikiyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir