Falcı (Medyum) Şehrazat

Falcı (Medyum) Şehrazat

falci,medyum,sehrazat

Falcı ve Medyum Şehrazat Arap ve Türkmen melezi olan Şehrazat. Fal bakma ve öngörü yeteneğini 12 yaşında keşfetmiş. İlk etapta hiç bir şeye bakmadan, aklından ve kalbinden geçenlerin olmaya başlaması, ardından insanların neler yaşayacağını yüzlerine bakarak söylemeye başlar.

İnsanları etkilemeyi başaran Falcı Şehrazat Daha sonra ilk olarak Bakla falı bakımı için Suriyeli bir kadından el alır. Ardından istihare rüyası ile Yıldız name falına yönelir. İlerleyen dönemlerde kişisel gelişim uzmanlığı üzerine eğitim alır. Şimdilerde Bakla Falı, Tarot Falı, Kahve Falı, Yıldızname, Su Falı, Katina Falı ve Aşk Kartları ile 16 Yıldır Profesyonel olarak fal bakıyor.  Toplamda sayamadığımız 30 dan fazla Fal Çeşidine Bakarak. Türkiye’de enler arasından yerini alıyor.

Enerji Seansları, Bilinçaltı Temizleme ve Olumlama Ritüeli çalışmalarını da yapmaktadır. Dünyanın bir ucundan çevirmenler yardımı ile tüm dillerde whatsapp ile online görüntülü veya sesli fal bakmakta.

Puan
Oyla
[Toplam: 25 Puan: 3.8]

Turuncu Fal

2 thoughts on “Falcı (Medyum) Şehrazat

  1. Benim yeni keşfettiğim bir falcıdır kendileri. Artık hep ona baktırım. hem yıldızımız da uyuşuyor. Benim düşündüklerimi söyleyip nasıl olması gerektiğini söylüyor. Açıkcası bayıldım ben bu kadına.

  2. Evet söylendiği gibi gerçekten iyi. Yeni falcı var mı diye gitmiştim geçenlerde. Gayet de memnun oldum. Fal baktıracak olanlara tavsiye ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir