18 EYLÜL 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

burçlar güncel burç yorumları astroloji | 29 EKİM 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU | Turuncu Fal Cafe | Türkiye ve Ankaranın En İyi Falcıları

18 EYLÜL 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Yıldızınızın bugün size neler söylediğini merak ediyorsanız detaylar aşağıda:

KOÇ BURCU

Yeni projelere dahil olabilir bunun heyecanına kapılıp önünüzdeki engelleri gerçekçi bir bakış açısıyla değerlendiremeyebilirsiniz. Sosyal ortamlardan uzak kalmaya çalışabilirsiniz ancak bu pek de mümkün olmayacak.

BOĞA BURCU

İnsanlara karşı tahammülsüzlüğünüzü gizleyemiyorsunuz ve karşılığında onlar da size karşı memnuniyetsizliklerini dile getiriyorlar. Kendinizi ifade ederken sert sözler sarf etmeyin ki gereksiz gerginliklerden uzak durabilesiniz.

İKİZLER BURCU

Bazen çok hızlı hareket ettiğinizin farkına varıp geri çekilmekte çözümü bulabilirsiniz. Herkesin zihni sizin kadar hızlı çalışmıyor dolayısıyla anlaşılmadığınızı düşündüğünüzde bunu hatırlayın 😊

YENGEÇ BURCU

İçinizde bastırdığınız duygular canınızın daha çok sıkılmasına sebep olabilir. Özellikle partnerinize karşı iletişim içindeyken karşı tarafı memnun etmeye çalışmaktan vazgeçin.

ASLAN BURCU

Yeni tanıştığınız veya yakın geçmişte hayatınıza girmiş bir kişi size kariyer anlamında farklı fırsatlar sunabilir. Hatta bu sayede kısa yolculuklara çıkabilir ve ufak da olsa maddi kazançlar elde edebilirsiniz.

BAŞAK BURCU

İş yerinizde size sunulan yeni tekliflere karşı önyargılı davranmaktan vazgeçin. Endişelerinizi sebebiyle kendi işlerinizi baltalayabilir, yeniliklerden faydalanmanız zorlaşabilir. Ayrıca sorumluluklarınızı gözden geçirmenizde fayda var.

TERAZİ BURCU

Duygularınızı açıklarken çekingen tavırlarınızdan vazgeçmeniz gerekir. Ailevi konularda daha önce yaşadığınız kırgınlıklarınız devam ediyor ancak aklınıza koyduğunuz amaçlarınızı gerçekleştirmek için kararlı yapınızdan vazgeçmiyorsunuz.

AKREP BURCU

Olaylara tarafsız bir gözle bakıyor olmanız sorunların çözümü için sorumluluğun size yıkılmasına yol açabilir. Siz bu durumdan memnunsanız inisiyatifi üzerinize alabilirsiniz ancak aksi takdirde moral bozukluğuna yol açabilir.

YAY BURCU

İş hayatınızda birtakım hareketlilikler söz konusu olacak. Beklediğiniz haberler olumlu olacak ve enerjinizi bir hayli yükseltecek.

OĞLAK BURCU

Zihinsel enerjinizin adeta tavan yaptığı oldukça yoğun bir gün sizin olacak. Ailenizle veya sevdiğiniz arkadaşlarınızla geçireceğiniz bu gün fiziksel açıdan da yorucu olabilir.

KOVA BURCU

Özel hayatınızla ilgili mantığınız ve duygularınız arasına sıkışmış hissediyorsunuz, ancak bunu düşünerek bulamazsınız. İşleri biraz zamana yayın ve iç sesinizin sizi kendiliğinden yönlendirmesine izin verin.

BALIK BURCU

Hobilerinizle ilgileneceğiniz ve sevdiklerinizle hoşça vakit geçirebileceğiniz bir gün olacak. Öğle saatlerinde enerjinizin biraz düştüğünü hissedecek ve melankolik bir ruh hali içine gireceksiniz.

*

(Ayrıca kişiliğinize yönelik daha fazla bilgiler edinmek için fal baktırmak isterseniz fal çeşitleri içinden seçeceğiniz herhangi bir gerçek fal için online fal servislerinden de hizmet talep edebilirsiniz. Dilediğiniz gibi gerçek kahve falı online tarot falı su falı katina falı seçeneklerinden biri tercih edebilirsiniz.)

Kahve Falı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Gerçek Fal Telefon HattıFal Baktır Whatsapp HattıOnline sesli tarot Falı ve Online Falcılar instagram