16 Aralık 2021 Günlük Burç Yorumu

16 Aralık 2021 Günlük Burç Yorumu

16 Aralık 2021 Günlük Burç Yorumu

15 Aralık 2021 günlük burç yorumunuzu okudunuz mu?

Bugün yıldızlar tarafından aşk, sağlık, para gibi konularda size neler söyleniyor? Koç Burcu, Boğa Burcu, İkizler Burcu, Yengeç Burcu, Aslan Burcu, Başak Burcu, Terazi Burcu, Akrep Burcu, Yay Burcu, Oğlak Burcu, Kova Burcu, Balık Burcu günlük astroloji yorumları.

KOÇ BURCU

Günlük aktivitelerinizde artış olacak ve bu yoğunluk size tatlı bir yorgunluk verecek. Kova burcundaki dolunay hayallerinizi size tekrar hatırlatıp umut verecek. Emeklerinizin karşılığını görebileceğiniz hoş bir gün sizi bekliyor. 

BOĞA BURCU

Çizdiğiniz yol haritasında emin adımlarla yürüyebileceğiniz olumlu etkiler size sunuluyor. Aklınıza takılan işlerin üzerine yoğunlaşırken rehavete kapılmamaya dikkat edin. Sağduyulu hareket ederek çevrenizden puan toplayacaksınız.

İKİZLER BURCU

Zihninizi dinlendirmeye ihtiyaç duyuyorsanız dinlenmelisiniz. İşler hiçbir zaman bitmez ancak sizi tüketmeye başladığı noktalarda durmasını da bilmek gerek. Eski inançlarınızın sarsıldığı ve düşünce yapınızda bir değişim yaratacak dönem başlıyor.

YENGEÇ BURCU

Sevdiğiniz insandan beklentileriniz onun size verebileceklerinden fazla olabilir. Hayal kırıklıklarını bir kenara bırakarak emin adımlarla yol almalısınız. Sağlığınız da bu günlerde size daha fazla dikkat etmeniz gerektiğinin sinyallerini veriyor. 

ASLAN BURCU

Güneş Aslan burcuna geçtiğinden her zamankinden daha fazla ışık saçacaksınız çevrenize. Özellikle karşı cinsin ilgisini çekeceğiniz bu zaman diliminde oldukça duyarlı yaklaşımlar sergileyeceksiniz. 

BAŞAK BURCU

Her türlü sıkıntının üstünden gelebilecek gücü içinizde hissediyorsunuz. Sadece fazla eleştirel ve yargılayıcı olmamaya özen gösterin. Aile bireylerinin bir takım işlerini üstlenebilirsiniz ancak fazladan sorumluluk yüklenmeyin.

TERAZİ BURCU

Odağınızı tek bir noktada toparlamayacağınız zihninizin çok meşgul olduğu bir gün olacak. Dengeleri kurmakta zorlanacaksınız, üstelik kararsız yapınız da cabası. Değişim güzeldir ancak istikrarlı olmak da önemlidir.

AKREP BURCU

Geçmişte yaşanmış olayları gündeme getirebilirsiniz çünkü o an çözüme kavuşturmaktan kaçınıyorsunuz. Kendinizi sıkışmış gibi hissedebilirsiniz. Zorlandığınız konularda tek başınıza çözüm üretemiyorsanız destek almaktan çekinmeyin.

YAY BURCU

Aslan mevsimi sizin de enerjinizi artıracak ve daha çok yeni şeyler keşfetmek isteyeceksiniz. Çevrenizdeki insanlardan iltifatlar duyacağınız bir başka gün. İletişim becerilerinizi sergileyebileceksiniz ve seyahat etmeye doyamayacağınız bir dönem başlıyor.

OĞLAK BURCU

Kendinizi iyi hissedeceğiniz ve başkalarının sorunlarını çözmek için de gönüllü olacaksınız. Güzel gelişmelerle karşı karşıya kalacaksınız ve fırsatları değerlendirebilme yeteneğiniz sayesinde işlerin yolunda gittiğini görmek size huzur verecek.

KOVA BURCU

Fazla seçici ve mükemmeliyetçi davranacağınız bir gün olacak. Her işte olumsuz bir taraf bularak bardağın sürekli boş tarafından bakmanız çevrenizdeki insanlardan tepki toplamanıza neden olacak. 

BALIK BURCU

Düşüncelerinizi hayata geçirmek için pratik arayışlar içindesiniz. Bu isteğiniz sizi daha önemli işler yapmaya itecek. Gökyüzünün etkileri de bu konuda size yardım ediyor. 

*

(Ayrıca kişiliğinize yönelik daha fazla bilgiler edinmek için fal baktırmak isterseniz fal çeşitleri içinden seçeceğiniz herhangi bir gerçek fal için online fal servislerinden de hizmet talep edebilirsiniz. Dilediğiniz gibi gerçek kahve falı online tarot falı su falı katina falı seçeneklerinden biri tercih edebilirsiniz.)

Falcı

Gerçek Fal Telefon HattıFal Baktır Whatsapp HattıOnline sesli tarot Falı ve Online Falcılar instagram