16 AĞUSTOS 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

16 EYLÜL 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU | Turuncu Fal Cafe | Türkiye ve Ankaranın En İyi Falcıları | 16 EYLÜL 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU | Turuncu Fal Cafe | Türkiye ve Ankaranın En İyi Falcıları

Yıldızınızın bugün size neler söylediğini merak ediyorsanız detaylar aşağıda:

KOÇ BURCU

Haftaya durgun bir enerjiyle giriyorsunuz. Verdiğiniz kararların doğruluğundan emin olamadığınız için kuşkucu tavırlar sergiliyorsunuz. Ancak olaylara zaten hakim olduğunuzu aklınızdan çıkarmayın.

BOĞA BURCU

Duygusal konularda cesurca hareket edeceksiniz. Net bir kararlılıkla hedeflerinize ilerliyorsunuz. Aile bağlarının ne kadar önemli olduğunun bilincindesiniz ve sevdikleriniz için bir şeyler yapmak sizi mutlu ediyor.

İKİZLER BURCU

İletişim konularında şansızın yüksek özellikle de iş alanında. Maddi harcamalarınızı dengelemek zorundasınız. Kendinize güvenmek için çok fazla nedeniniz var bunu hatırlayın.

YENGEÇ BURCU

Kafanızda planladığınız küçük seyahatler için uygun biz zaman belirlemeye çalışıyorsunuz. Ancak iş yükünüzün ağırlığı yakın geleceğinizi planlamanıza engel olabiliyor. Kısa bir süre sonra bu yoğunluktan kurtulacak ve rahatlayacaksınız.

ASLAN BURCU

Yurt dışıyla ilgili beklediğiniz haberler varsa olumlu sonuçlandığını öğrenebilirsiniz. Yenilenen bir enerjiyle haftaya başlıyor ve geleceğinize yönelik özellikle de kariyer alanınızda daha önce yapmadığınız türde planlamalar yapabilirsiniz.

BAŞAK BURCU

Venüs sizin burcunuzda ilerlerken çekiciliğiniz artıyor ve fiziksel görünümünüze daha çok özen gösteriyorsunuz. Maddi konularda da gelebilecek ilginç fikirlere açıksınız. Varsa birikiminizi yatırıma dönüştürmek isteyebilirsiniz.

TERAZİ BURCU

İşle ilgili konularda yaptığınız girişimlerin sonuçlarını göremeye başlayacaksınız. Takdir topladıkça daha çok şevkle çalışmak isteyeceksiniz. Öte yandan partnerinizle aranızda ufak çatışmalar yaşanabilir.

AKREP BURCU

Algılarınızın çok açık olduğu ve zihninizin iyi çalıştığını hissettiğiniz bir dönem. Düşündüklerinizi gerçekleştirmek için bir programlama yapma peşindesiniz ancak elinizde olmayan koşullar zamanınızdan çalıyor.

YAY BURCU

Duygusal davranmaktan kaçınıyor ve her şeye mantıksal cevaplar bulmaya çalışıyorsunuz. Akılcı tavırlarınız iş yaşantınızda etkili olabilir ancak aileniz ve eşiniz/sevgiliniz bu durumdan hoşnut değil. 

OĞLAK BURCU

Her şeyi derinlemesine düşünmeniz gerçeklikten uzaklaşmanıza sebep olabilir ve pireyi deve yapıyor olabilirsiniz. Sağlığınızı bu günlerde ihmal ediyorsunuz, özellikle kalp ve dolaşım sistemi problemleriniz varsa doktora görünmeyi ihmal etmeyin.

KOVA BURCU

Bugün alınganlığınız üzerinizde! Hayal kırıklıkları yaşayabilirsiniz, bakış açınızı değiştirdiğiniz takdirde kendinizi sakinleştirebilirsiniz. Ailenizle veya yakın arkadaşlarınızla vakit geçirebilirsiniz.

BALIK BURCU

Hayallerinizin peşinden koşuyorsunuz bu çok güzel ancak gerçek Dünyadan da uzaklaşmamaya çalışın. Bildiklerinizi paylaşmak isteyeceğiniz ve dayanışma ruhuyla hareket edeceğiniz güzel bir gün olacak.

*

(Ayrıca kişiliğinize yönelik daha fazla bilgiler edinmek için fal baktırmak isterseniz fal çeşitleri içinden seçeceğiniz herhangi bir gerçek fal için online fal servislerinden de hizmet talep edebilirsiniz. Dilediğiniz gibi gerçek kahve falı online tarot falı su falı katina falı seçeneklerinden biri tercih edebilirsiniz.)

Falcı

Gerçek Fal Telefon HattıFal Baktır Whatsapp HattıOnline sesli tarot Falı ve Online Falcılar instagram