15 EYLÜL 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

16 EYLÜL 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU | Turuncu Fal Cafe | Türkiye ve Ankaranın En İyi Falcıları | 16 EYLÜL 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU | Turuncu Fal Cafe | Türkiye ve Ankaranın En İyi Falcıları

15 EYLÜL 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Yıldızınızın bugün size neler söylediğini merak ediyorsanız detaylar aşağıda:

KOÇ BURCU

Emin olmadığınız konularda aceleyle kararlar vermeye çalışmayın. Sonrasından bu yüzden başınız ağrıyabilir. Çalışma ortamında sizi memnuniyetsiz kılan noktalarda üslerinizle iletişime geçmek isteyeceksiniz.

BOĞA BURCU

Yurt dışı ile bağlantılı işleriniz gündeminizdeyse birtakım gecikmeler yaşayabilirsiniz, hatta bu planlarınızdan vazgeçmek zorunda dahi kalabilirsiniz. Sizin için neyin doğru olduğundan emin değilseniz emin olana kadar bekleyip, ardından harekete geçin.

İKİZLER BURCU

Sosyal yaşantınızda peşin hükümler veriyorsunuz ve yanıldığınız konuları da kabullenmek istemiyorsunuz. Geri adım atmak istememeniz ilişkilerinizin bozulmasına sebep olabilir. Sorumluluklarınızı üstlenmelisiniz.

YENGEÇ BURCU

Mantığınız ve duygularınızın birbiriyle çeliştiği bir gün olabilir. Gerçeklerle yüzleşmeli ve somut sonuçlar elde etmenizi sağlayacak biçimde adımlarınızı atmalısınız.

ASLAN BURCU

Doğru insanlara doğru mesafeleri koyduğunuzu görebilir ve kendi kararlarınızdan bir kez daha memnuniyet duyabilirsiniz. İnsanlara zaman zaman haksızlık ettiğiniz düşünülebilir ancak siz bildiğinizden şaşmayın.

BAŞAK BURCU

İkili ilişkilerde fazla hayalperest davranmamaya dikkat edin zira gerçeklerle karşılaşmak hayallerinizin ve kalbinizin kırılmasına neden olabilir. 

TERAZİ BURCU

Kimlere karşı güven besleyeceğiniz konusunda seçici davranmanızda yarar var. İyi niyetiniz sebebiyle insanları çabucak kabullenerek onların huyuna suyuna gidiyorsunuz. Yapmayın.

AKREP BURCU

Hayatınızdaki kişiyle aranızda oluşmuş arkadaşlıktan ötürü çok mutlusunuz. Birbirinizle korkusuzca fikirlerinizi konuşabiliyorsunuz. Sosyal çevrenizde de gerektiği gibi sınırları çizmesini biliyorsunuz.

YAY BURCU

Yakınlarınızdan gizlediğiniz bazı şeyleri ağzınızdan kaçırabilirsiniz. Neyi gizlediğinizi unutmuş olmanız olumsuz ve gergin ortamlarla mücadele etmenizi gerektirebilir. Ancak ciddi boyutlarda sorunlar yaşamayacaksınız.

OĞLAK BURCU

İş ortamınızda kendi çıkarlarınıza göre hareket ettiğiniz için iş arkadaşlarınızdan tepki toplayabilir hatta üslerinizden bile uyarı alabilirsiniz. Ancak siz üzerinize düşeni her zaman yaptığınız için sıkıntılar geldiği gibi gidecek.

KOVA BURCU

İnsanlara verdiğiniz değeri göremediğinizi fark edebilir ve içsel bir muhasebe yapabilirsiniz. Siz onlara şefkat ve hoş görüyle yaklaşırken iyi niyetinizin suiistimal edildiğini düşünüyorsanız ona göre sınır çekmenizin vakti gelmiş demektir.

BALIK BURCU

Geleceğe yönelik yepyeni fırsatlar yakalayabilir ve kişisel projelerinizi buna entegre etmek isteyebilirsiniz. Kendinizi olduğunuz gibi ortaya koyabileceğiniz güzel insanlarla olabileceğiniz keyifli bir gün olacak.

*

(Ayrıca kişiliğinize yönelik daha fazla bilgiler edinmek için fal baktırmak isterseniz fal çeşitleri içinden seçeceğiniz herhangi bir gerçek fal için online fal servislerinden de hizmet talep edebilirsiniz. Dilediğiniz gibi gerçek kahve falı online tarot falı su falı katina falı seçeneklerinden biri tercih edebilirsiniz.)

Falcı

Gerçek Fal Telefon HattıFal Baktır Whatsapp HattıOnline sesli tarot Falı ve Online Falcılar instagram