15.07.2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

15.07.2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

Astroloji bir yol haritasıdır, yolunuzu buradan aydınlatabilirsiniz, Günlük burç yorumlarınızı buradan takip edebilirsiniz…

Gün içinde hissettiğimiz bu gerilim ve mücadele gerektiren enerjileri öğle saatlerinde biraz olsun kontrol altına alabilir; istek ve ihtiyaçlarımız doğrultusunda yönlendirme imkânı bulabiliriz. Bu süreç uzun vadeli adımlar atmak; ayağımızı zemine sağlam basarak ilerlemek ve konusunda otorite olan kişi ve kurumlardan destek almak için uygun saatler dilimi olabilir. 

Yıldızının bugün size neler söylediğini merak ediyorsanız detayları aşağıda bulabilirsiniz. 

Yıldızınızın bugün neler söylediğini öğrenmek istiyorsanız detaylar aşağıda:

KOÇ BURCU

Adımlarınızı atarken kendinize güvenmeniz yeterli olacaktır. Olayların üzerine fazla düşünmenize gerek yok. Zorlayıcı etkilerin üstesinden gelebilme gücüne sahipsiniz.

BOĞA BURCU

Elinizi attığınız her şeyin sadece sizin istediğiniz gibi olması için şartları zorluyorsunuz ancak bu pek mümkün değil. Yine de amacınız üzerinde etkinlik gösterme şansınız yüksek.

İKİZLER BURCU

İçinde bulunduğunuz durumları anlamlandırmakta güçlük çekiyorsunuz. Bugün başınıza gelen olaylar üzerinde yargılarda bulunmaktan önce biraz bekleyin. Bu zihin karışıklığı geçici.

YENGEÇ BURCU

Uzun zamandır günlerinizin durgun olduğunu düşünüyorsunuz ve bu durum canınızı sıkıyor. Olumsuz olduğu zannettiğiniz etkiler aslında düşündüğünüz kadar büyük bir etkiye sahip değil.

ASLAN BURCU

İkili ilişkilerde biraz da temkinli ve dikkatli davranmalı ağzınızdan çıkan cümleleri özenle seçmelisiniz. Biraz daha sabır göstermeyi deneyin.

BAŞAK BURCU

Bugün kendinizi biraz geri planda tutmak isteyeceksiniz. Enerjinizi çok düşürmeden günü tamamlamaya gayret edin. Biraz daha zamana ihtiyacınız var.

TERAZİ BURCU

Aceleci tavırlarınız işlerinizi istediğiniz sonuçlara ulaştırmayacaktır. Biraz sakinleşmeye ve işleri akışına bırakmaya çalışın. 

AKREP BURCU

Tam olarak ne yapacağınıza karar veremeyeceğiniz kafa karışıklığınızın yoğun olduğu bir gün. Ancak işler zannettiğiniz kadar kötü değil. Kontrollü davranmaya çalışın.

YAY BURCU

Yakın çevrenizle ilgili iletişiminizin çok güçlü olduğu bir gün. Bulunduğunuz ortamlarda enerjinizle hayranlık uyandıracak onlara da ilham vereceksiniz.

OĞLAK BURCU

Büyük kazançlar elde edebileceğiniz fırsatlar yakalayabilirsiniz. Biraz cesaret göstererek bu fırsatlara kayıtsız kalmayıp onları kullanmalısınız.

KOVA BURCU

Bugünlerde uyku düzeninize ekstra dikkat edin. Odaklanmakta zorluk yaşayabileceğiniz bir gün olacak. Ancak işinizle ilgili tereddütlerinizi gidermeniz gerekiyor.

BALIK BURCU

Bugün dostlarınızla bir araya gelmek sizi motive edecek. Sürprizlerle karşılaşmaktan hoşlanmadığınız bilinen bir gerçek ancak sıra dışı gelişmelere açık bir gün olacak.

(Ayrıca kişiliğinize yönelik daha fazla bilgiler edinmek için fal baktırmak isterseniz fal çeşitleri içinden seçeceğiniz herhangi bir gerçek fal için online fal servislerinden de hizmet talep edebilirsiniz. Dilediğiniz gibi gerçek kahve falı online tarot falı su falı katina falı seçeneklerinden biri tercih edebilirsiniz.)

https://www.turuncufalcafe.com/

https://www.instagram.com/turuncufal

Oyla
[Toplam: 1 Puan: 5]

8 thoughts on “15.07.2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

  1. Uzun zamandır sizi takip ediyorum burçlarla ilgili yorumlarınızı okuyorum tavsiyelerinize uyuyorum şimdi hayatım bambaşka çok mutluyum çok huzurluyum

  2. Ne desem gercekten bilmiyorum şaşkinim sadece sizde bakmalisiniz deneyip görünce banada hak vereceksiniz

  3. Aslan burcunun özelliği dikkatimi çekti gerçekten. Çok sabırsızlar. Yiğenim aslan burcu oradan biliyorum. Yorumları doğru sabır konusunda 👍

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

//