14.07.2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

16 EYLÜL 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU | Turuncu Fal Cafe | Türkiye ve Ankaranın En İyi Falcılarınbsp

Astroloji bir yol haritasıdır, yolunuzu buradan aydınlatabilirsiniz, Günlük burç yorumlarınızı buradan takip edebilirsiniz…

Gün içinde hissettiğimiz bu gerilim ve mücadele gerektiren enerjileri öğle saatlerinde biraz olsun kontrol altına alabilir; istek ve ihtiyaçlarımız doğrultusunda yönlendirme imkânı bulabiliriz. Bu süreç uzun vadeli adımlar atmak; ayağımızı zemine sağlam basarak ilerlemek ve konusunda otorite olan kişi ve kurumlardan destek almak için uygun saatler dilimi olabilir. 

Yıldızının bugün size neler söylediğini merak ediyorsanız detayları aşağıda bulabilirsiniz. 

KOÇ BURCU

Kariyer ve ailevi konularla ilgili meseleler gündeme gelebilir. Özellikle iş hayatınızla ilgili konular ön planda. Kendinizi baskı altında hissedebilirsiniz.

BOĞA BURCU

Uzun zamandır görmediğiniz bir yakınınızla karşılaşmanız mümkün. Kısa mesafeli ve keyifli yolculuklara çıkabilirsiniz. 

İKİZLER BURCU

Parasal konularda zihninizi meşgul eden önemli konuları nihayete erdirebilirsiniz. Yalnız, kararlarınızı sezgilerinizle değil mantığınızla verdiğinizden emin olun.

YENGEÇ BURCU

İletişim, bilgi alışverişi, sözleşmeler konularında bir hızlanma söz konusu. Çevrenize bugün daha fazla hassas ve kırılgan bir imaj sergileyebilirsiniz.

ASLAN BURCU

Bugün insanlardan uzaklaşıp kendi dünyanıza gömülme ihtiyacı içindesiniz. Psikolojik ve fiziksel sağlığınıza özen gösterin.

BAŞAK BURCU

Yeni tanışmalarla yeni arkadaşlıklar doğabilir. Yeni topluluklara dahil olabilirsiniz. Duygusal dünyanızda uzunca süredir göz ardı ettiğiniz konular canınızı sıkabilir.

TERAZİ BURCU

Hedeflerinizi tekrar gözden geçirmeniz gerekebilir. Meslek hayatınızda da yeni başlangıçlar, değişimler ve dönüşümler yaşayacaksınız.

AKREP BURCU

Önyargılarınızdan kurtulmak için adımlar atabilirsiniz. Medya, iletişim veya hukuksal konularda beklenmedik gelişmeler söz konusu.

YAY BURCU

Geciken ödemeler, miras, vergi borcu gibi konular gündeminiz olabilir. Başkalarına ait finansal konularda da kendinizi kafa patlatırken bulabilirsiniz.

OĞLAK BURCU

Ortaklık konularında veya partnerinizle ilgili meselelerde duygusallaşmaya meyillisiniz. Eklem veya diz ağrıları konusunda da bugün gökyüzü sizi uyarıyor.

KOVA BURCU

Yeni iş görüşmeleri ve yeni projelerle dolu bir gün olacak. Mesleğinizle alakalı konulara eğileceğiniz ve iletişim trafiğinin artacağı görülmekte. 

BALIK BURCU

Hayatınızda biri yoksa sempatik biriyle tanışabilir ve yeni bir ilişkiye yelken açabilirsiniz. Ancak kafa karışıklığı da bununla beraber gelecek. Duygusal bir gün sizi bekliyor.

*

(Fallara ilginiz büyük ve fal baktırmak istiyorum diyorsanız fal kafelere uğrayıp gerçek tarot falı aşk falı kahve falı su falı gibi dilediğiniz fal çeşitleri içinden benliğinizin gizli noktalarını da keşfedebilirsiniz.)

/

https://www.instagram.com/accounts/login/

Puan
Oyla
[Toplam: 1 Puan: 5]

İçerik Editörü

51 thoughts on “14.07.2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI
 1. Evet 2 ay önce annemi kaybettim Miras Kaldı bana kardeşlerimle Bu aralar onun tartışmasını yapıyorlar Daha Annemi çok üzüldüm gerçekten bunun konusu oldu bana bir tavsiye verin lütfen

 2. Dediklerinizin birebir tuttu çok şaşırmadım açıkçası doğru yorumlardı sizden beklenecek yorumlarda

 3. Gerçekten bugün çok kötü geçti ama sizin tavsiyeleriniz sayesinde bu büyüdü anlatabildim Çok teşekkür ederim

 4. Evet hedeflerim konusunda birar kararlarimda kararsiz kaliyorum gozden gecirmem gerekecek haklisiniz

 5. Evet bu aralar fiziksel ve psikolojik olarak Ruh sağlığım yerinde değil çok kötü şeyler düşünmeye başladım ve fiziksel olarak kol Eklem yerlerim ağrıyor bunu şimdi doktora görmek istiyorum önerileriniz için teşekkür ediyorum

 6. Dedikleriniz ve tavsiyelerinizi dikkate alacağım Çünkü size güvenim sonsuz tek adresiniz

 7. Burcuma yaptığınız tavsiyeleri dikkate alacağım her gün buraya gelip tavsiyelerinizi dikkate alıyorum dediklerinizi yapmaya çalışıyorum Bazı huylarım Evet biraz kötü ama iyi ki varsınız

 8. Maddi konular ve finansal konular çok gündemimde bu aralar tavsiyeleri iz cok iyi geldi teşekkürler 🤗

 9. İkizler burcuyum ve gerçekten parasal konularda çok hassasım tam isabet olmuş emeğinize sağlık doğru ve güzel paylaşım 😇👍

 10. Burçların gerçeği yansıttığına inanmazdım uzun zamandır sizi takip ediyorum burcumda ne yazıyorsa onu yaşıyorum teşekkür ler turuncufalcafe

 11. Dediginiz gibi çok uzun zamandır görmediğim bir arkadaşımla karşılaştık. Hiç beklemiyordum.

 12. Sağlığım pek iyi değil dikkat etmeliyim haklısınız. Bunu bile doğru bildiniz gercekten harika

 13. Turuncufalcafe gercekten cok iyi bir cafe her dalda.
  uzmanlaşmiş kesinlikle sizde astrolojiye baktirmalisiniz

 14. İlgimi en çok yay burcu çekti okudum. Farklı değişik özelliklere sahip sevdim. İyide anlatılmış özelliklerini barındırıyor. Yay burcu dedikleri gibi aynı 👍

 15. Bir yengeç burcu olarak kırılgan ve hassas olduğum bir dönem geçiriyorum umarım sağlıklı bi şekilde atlatabilirim bu süreci

 16. Bugün insanlardan uzaklaşıp kendi dünyanıza gömülme ihtiyacı içindesiniz. ( gerçekten öyle bir gün oldu size uydum ve iyi ki gitmisim)

  1. Burçların gerçeği yansıtıldığıda oluyo merak eden biri olarak burçları takip ediyorum bu siteden

 17. Sayenizde gelecekle ilgili cevaplar aldim astrolojiye fazla inanmazdim inandırdınız gerçekten

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Add your own review

Rating

Gerçek Fal Telefon HattıFal Baktır Whatsapp HattıOnline sesli tarot Falı ve Online Falcılar instagram