12.07.2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

16 EYLÜL 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU | Turuncu Fal Cafe | Türkiye ve Ankaranın En İyi Falcılarınbsp

Astroloji bir yol haritasıdır, yolunuzu buradan aydınlatabilirsiniz, Günlük burç yorumlarınızı buradan takip edebilirsiniz…

Gün içinde hissettiğimiz bu gerilim ve mücadele gerektiren enerjileri öğle saatlerinde biraz olsun kontrol altına alabilir; istek ve ihtiyaçlarımız doğrultusunda yönlendirme imkânı bulabiliriz. Bu süreç uzun vadeli adımlar atmak; ayağımızı zemine sağlam basarak ilerlemek ve konusunda otorite olan kişi ve kurumlardan destek almak için uygun saatler dilimi olabilir. 

Bugün gökyüzünde Merkür ve Jüpiter’in yaptığı açıların konuları ağırlıkla ön plana çıkıyor. Genel anlamda iş ve finans konularına eğilmeli, aşk hayatımızda da çatışmalara ve gerginliklere dikkat etmemiz gereken bir gün olacak.

KOÇ BURCU

Bugünün Merkür-Jüpiter geçişi, kişisel veya ailevi meseleler hakkında tartışmalar için iyi bir enerji getiriyor, sevgili Koç, insanlar özellikle makul, adil ve olumlu şekillerde düşünüyor. İstek ve çabanın hemen hemen her sorunu çözebileceğini, ruhunuzu ve ilişkilerinizi güçlendirebileceğini hissediyorsunuz. Bugün büyük resme odaklanarak küçük sorunların üstesinden gelebilirsiniz ve aile veya kişisel konular bir araya gelebilir.

BOĞA BURCU

Özellikle arkadaşlar ve gruplarla ya da onlar hakkında atılımları, olumlu düşünmeyi ve gelecek hakkında sizi heyecanlandıran uzun vadeli planları teşvik edebilecek etkiler mevcut. Evinizi iyileştirmek veya aile hayatının tadını çıkarmak için heyecan verici ve yenilikçi yollar geliştirebilirsiniz. 

İKİZLER BURCU

Sorun çözme, özellikle kariyer, itibar, finansal ve diğer pratik veya mekanik konularla ilgili olarak gelişme yaşanır. Bir sorunla daha geniş bir perspektifle bakınca planlarınızın ayrıntıları yerine oturuyor gibi görünüyor. Yeteneklerinize ve şimdiki değerinize olan inancınızla, olumlu deneyimler çekmek için iyi bir zaman olabilir.

YENGEÇ BURCU

İlham veren fikirler aklınıza gelebilir veya sizi teşvik edecek sağlıklı bir tartışmaya katılabilirsiniz. Fikirlerinizi ve inançlarınızı iletmek, paylaşmak ve ifade etmek için mükemmel bir zaman. Öğrenme, yayınlama ve ulaşım konularında şanslısınız. Bugün arkadaşlıklarla iletişime odaklanmak faydalı olabilir.

ASLAN BURCU

Bugünün geçişleri, sizin olumluya odaklamanızı sağlar. Öncelikle geçmişin meseleleri ve onlardan neler öğrenileceği ve bunlardan nasıl geçileceği ile ilgili harika fikirleri teşvik eden etkiler alabilirsiniz. Fikirler size kendiliğinden geliyor gibi görünüyor ve tam yerlerine düşüyorlar. Tavsiye ve bilgi akışı doğal ve zekice olacaktır.

BAŞAK BURCU

Düşünceniz, sevgili Başak Jüpiter ile uyum içinde olan cetveliniz Merkür ile bugün yükseliyor. Sevdiklerinizle hoş sohbetler edebilir veya motive edici ve heyecan verici uzun vadeli bir plan hazırlayabilirsiniz. Güvenilir bir arkadaşla bir şeyler konuşmak tatmin edici olabilir.

TERAZİ BURCU

İş ve kariyer konuları, olumlu tutum ve bakış açınızla gelişebilir. Kendi fikirleriniz veya başkalarınınkiler yoluyla, sorunları çözmek için kendinizi donanımlı hissedersiniz. Enerjinizi gerçekten memnun eden bir şeye harcarsanız, ödülleri toplayabilirsiniz. Eşsiz yeteneklerinizi ve kişisel yeteneğinizi dengeye getiriyorsunuz.

AKREP BURCU

Fikirleri sunmak veya paylaşmak, kendinizi ifade etmek ve gelecekteki trendler için iyi bir fikir edinmek için müthiş bir enerji var gökyüzünde sizin için. Uzun vadeli planlar yapmak başarılı ve keyifli olabilir. Hayattan zihinsel düzeyde genellikle olduğundan daha fazlasını arzuluyorsunuz ve bu ihtiyacı dolduran ve bakış açınızı zenginleştiren fikirlere, projelere ve durumlara yöneliyorsunuz. 

YAY BURCU

Tatmin edici bir anlaşmaya varabilir veya özel biriyle güçlü bir sohbeti paylaşabilirsiniz. Okuduğunuz, duyduğunuz ve paylaştığınız şeylerle çalışmak, öğrenmek ve ilham almak için iyi bir zaman. Gerektiğinde özel, kişisel veya başka türlü daha önce “konuşulmayan” konular hakkında konuşurken kendinizi bulabilirsiniz.

OĞLAK BURCU

İşbirliği yapmaya ve ortak hedefleri paylaşmaya daha fazla ilgi gösterdikçe, küçük sorunların üstesinden gelmek kolaydır. Kendinizi neşeli ve sağlıklı hissedeceğiniz bir gün olacaktır. Bugün sadece bir partnerle değil, bir ilişki hakkında konuşmalar için de yararlıdır. Yeni fikirleri ve başkalarının bakış açılarını eğlendirme isteği vardır.

KOVA BURCU

Fikirleri paylaşmak ve sorunları çözmek için iyi bir zaman. Para, iş ve sağlıkla ilgili planlardan tamamen faydalanabilir ve bundan keyif alabilirsiniz. Meslektaşlar, sağlık çalışanları ve ortaklarla olumlu ve başarılı bir şekilde iletişim kurmak için büyük bir enerji size eşlik ediyor.

BALIK BURCU

Sorunları konuşmak ve olumlu bir zihin çerçevesine girmek için mükemmel bir konumdasınız. İnsanlar sizin sıcak ve iyileştirici auranıza yöneliyor ve fikirleri veya yaratımları paylaşmak artık inanılmaz derecede başarılısınız. Zihniniz yeni fikirlere aç ve yaratıcılığınız için bir çıkışa ihtiyaç duyduğunuzu söyleyebiliriz.

https://www.instagram.com/accounts/login/?next=/turuncufal/

/

Puan
Oyla
[Toplam: 0 Puan: 0]

İçerik Editörü

54 thoughts on “12.07.2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU
 1. Dediklerinizin kelime kelimesine gerçekleşti size herkes önereceğim ve örnek bir yersiniz

 2. Bugünüm çok güzel geçti çok enerjik ve dolu dolu bir gün de siz de bunları bilmezsiniz Gerçekten çok teşekkür ediyorum muhteşemsiniz

 3. Gerçekten burç yorumlarına hayranım özellikle tüm bir fal kafenin yorumlarını her gün okurum

 4. Bu aralar biraz dalgınım ve ağlamaklıyım bu halimi Biraz çeki düzen vermem gerekecek galiba Herkes bu halinden memnun değil hatta Yüzüme yüzüme değişik diye yalvarıyor lar �nerileriniz için teşekkür ediyorum İyi ki varsınız Sizi çok seviyorum

 5. Bugün biraz değişik hisler içerisindeydim hislerim sürekli değişti ama günüm hep dediğiniz gibi gerçekleşti

 6. Bugun cok şanslıydım ya da kendimi sansli hissettigim bir gün oldu neyse ki yorumlarınızdan daha önceden biliyordum

 7. Bugün yorum okudum dışıydı her şey gerçekten gün içinde yaşadıklarımı nasıl biliyorsunuz anlayamıyorum hislerimi yaşadıklarımı sizi harikasınız

 8. Evet bu aralar duygusalım üzerimde Sizinde dediğiniz gibi her şeye üzülmemem gerekiyor kafamı her şeyi takmam gerekiyor o yüzden tavsiyelerinizi dikkate alacağım İyi ki varsınız teşekkürler

 9. Evet dediğiniz gibi isyerinde sıkıntılarım dahi olsa bi sekilde olumlu yorumlar yapıp enerjimi düşurmuyorum

 10. Bu yorumu yazdığınız günden beri aynı haldeyim, çıkamıyorum. Bugün sizi arayıp bir fal baktırayım en iyisi

 11. Bugun dediginiz gibi ileşitim kurmak isteyen biri ulaştı ama tavsiyelerinizi dikkate aldm merak etmeyonnn 💞💞

 12. Bugün çok enerjik başladım güne hemen yorumları okudum. Bugün iyi gececekmiş . Bakalım neler olcak

 13. Akrep burcu olarak Takip ettiğim hayatımda neler olacak diye merak ediyorum bu siteden takip ediyorum

 14. Aslan burcuyum yorumu okudum gerçekten tatmin edici doğru yorumlar yapılıyor bir çok şey benimle tutarlı 🙏

 15. Turuncufalcafe kalite güven ve gerçeklerin anlatıldığı tek adres pembe hikayeler asla yok deneyin farkı kendiniz görün

 16. Bugün de yorumumu okudum ve yakın çevreme sizi tavsiye ettim çok daha iyi yerlere gelmelisiniz

 17. Aslan burcu olarak olumlu olmaya çalışıyorum. Dediginiz gibi de bilgi akışı yaomaya gayret göstericem

 18. En sevdiğim. Burç özelliği kovada ben çok beğendim. Onu mükemmel anlatmışsınız. Emeğinize yüreğinize sağlık 👍

 19. Yengec burcuyum ve bugünlerde iletişim konusunda gerçekten fikirlerimi daha rahat bir şekilde ifade ediyorum bildiniz:)

 20. Duyduklarim gerçekten mükemel yorumlardi paylaştiklari yorumlar gerçekten çok degerli bakmaniz gerekli

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Add your own review

Rating

Gerçek Fal Telefon HattıFal Baktır Whatsapp HattıOnline sesli tarot Falı ve Online Falcılar instagram