11 AĞUSTOS 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

11 AĞUSTOS 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Astroloji bir yol haritasıdır, yolunuzu buradan aydınlatabilirsiniz, Günlük burç yorumlarınızı buradan takip edebilirsiniz…

Gün içinde hissettiğimiz bu gerilim ve mücadele gerektiren enerjileri öğle saatlerinde biraz olsun kontrol altına alabilir; istek ve ihtiyaçlarımız doğrultusunda yönlendirme imkânı bulabiliriz. Bu süreç uzun vadeli adımlar atmak; ayağımızı zemine sağlam basarak ilerlemek ve konusunda otorite olan kişi ve kurumlardan destek almak için uygun saatler dilimi olabilir.

Yıldızınızın bugün size neler söylediğini merak ediyorsanız detaylar aşağıda:

KOÇ BURCU

Bugün mantığın yerine hislerinle hareket etmen gereken bir gün. Kendini çok enerjik hissediyorsun. Hayal gücünün çok yüksek olduğu bir gün. Vereceğin kararları önceden hayal edip, kendi kafanda sonuca vardırıp uygulamaya geçeceğin bir gün.

 

BOĞA BURCU

Yeni eğitimler almak için plan yapacağın bir gün. Bunun yanında manevi konulara yöneldiğin, iç huzurunu bulmak için bazı çalışmalar için adım atacağın bir gün. Fırsatları değerlendir ve kapalı kapıları açmak için bir adım at.

 

İKİZLER BURCU

Hassas bir gün seni bekliyor. Sosyal hayatında dikkatleri yine üzerine çekeceğin zamanlara girmiş bulunuyorsun. Ummadığın kişilerden yardım alacaksın. Şanslı olduğunu hissedeceğin güzel bir gün olacak.

 

YENGEÇ BURCU

Romantik ilişkiler seni bekliyor. Kendini mutlu ve yoğun duygu yaşadığın bir günde bulacaksın. Sosyal ilişkilerinde yeni adımlar atacaksın. Bu adımların meyvasını ilerleyen günlerde alacaksın.

 

ASLAN BURCU

Seyahat gibi konular kafanı karıştıracak. Olumsuzluklardan kurtul ve motivasyonunu bozma. Gerçekleşmeyen bazı hayallerinin senin hayrına olduğunu düşün. Sen hiçbir şeyden vazgeçmeyen bir karakter olduğun için planların şimdilik rafa kalksa da yakın zamanda hepsi gerçekleşecek.

BAŞAK BURCU

Arkadaş ortamında aldığın yardımlar moralinin bozulmasına neden olabilir. Hayatında var olduğu için mutlu olduğun insanlar sanki senin üzerine fazla geliyorlar. Birtakım düşünceleri ve istekleri zamana bırakmanın vakti.

 

TERAZİ BURCU

Sağlığını bu aralar fazla düşünüyorsun. Maddi açıdan ağustos ayı bütün teraziler gibi senin için de zor geçiyor. Yönetici gezegen bu aralar seni üzebilir ama her şey güzel olacak, şimdiden ümitsizliğe kapılma.

 

AKREP BURCU

Yaşadığın ilişkide mantıklı olmak istiyorsun ama şefkat duyguların daha ağır basıyor. Net kararlar vermeni engelleyebilir. Çevrenden destek almak senin için iyi olabilir.

 

YAY BURCU

Ailen ya da iş yerindeki arkadaş ilişkilerinde bir kırgınlık var. Maddi konulardan kaynaklana bu ilişkileri çözmek için adım atacaksan bugün çok büyük bir fırsat günü.

 

OĞLAK BURCU

Kendini rahatlatacağın organizasyonlara katılmak istiyorsun. Küçük çaplı gezilere gitme fikri senin için bir fırsat olabilir. Haftasonu için başka plan yapma. Sevdiğin insanlarla bugün iletişime geçip güzel bir plan yapma vakti.

KOVA BURCU

Yeteneklerinin ön plana çıktığı bu ayda yeni fikirler kafanı sürekli meşgul ediyor. İş ve çalışma hayatında yükselme haberini bugün alabilirsin.

BALIK BURCU

Bugün balıkların günü. Maddi ve manevi destekler alacaksın. Gelecek planların için geniş bir pencereden bakma zamanı. Hem sosyal yaşantında hem de kafanda güvensizlik yaratan kişilerden kurtulma vakti.

 

*

(Ayrıca kişiliğinize yönelik daha fazla bilgiler edinmek için fal baktırmak isterseniz fal çeşitleri içinden seçeceğiniz herhangi bir gerçek fal için online fal servislerinden de hizmet talep edebilirsiniz. Dilediğiniz gibi gerçek kahve falı online tarot falı su falı katina falı seçeneklerinden biri tercih edebilirsiniz.)

Falcı

Gerçek Fal Telefon HattıFal Baktır Whatsapp HattıOnline sesli tarot Falı ve Online Falcılar instagram