09 Aralık 2021 Günlük Burç Yorumu

30 Aralık 2021 Günlük Burç Yorumu | Turuncu Fal Cafe | 30 aralık 2021 Günlük Burç Yorumu | Turuncu Fal Cafe

09 Aralık 2021 Günlük Burç Yorumu

09 Aralık 2021 günlük burç yorumunuzu okudunuz mu?

Bugün yıldızlar tarafından aşk, sağlık, para gibi konularda size neler söyleniyor? Koç Burcu, Boğa Burcu, İkizler Burcu, Yengeç Burcu, Aslan Burcu, Başak Burcu, Terazi Burcu, Akrep Burcu, Yay Burcu, Oğlak Burcu, Kova Burcu, Balık Burcu günlük astroloji yorumları.

Koç Burcu 

Aşk hayatınız yükselişte. Geçmişteki bazı problemler tekrar gündeminize gelebilir. Sorunlar sizi yıpratmak yerine daha tutku ile birbirinize bağlanmanızı sağlayacaktır. Bazen herkes ateşlenmek için biraz rüzgâra gerek duyar. Evli Koç burçları için de durum aynı. İlişkideki ahenk artıyor.

Boğa Burcu

Aşk hayatınızdaki problemleri çözüp yeni bir aşamaya geçiş yapıyorsunuz. Bu dönemde doğum yapacak Boğa burçlarının çok güzel kızları olacaktır. Genel anlamda günlük hayattaki şansınız artıyor. İşlerinizin daha kolay çözüm bulduğunu fark edeceksiniz. Evde olmayı tercih ettiğiniz bir Cumartesi günü olabilir.

İkizler Burcu


İkizler burcu için bugün gezme vakti. Uzun süredir görüşmek istediğiniz kişiler ile iletişime geçeceksiniz. Gitmek isteyip de gidemediğiniz yerlere bugün gideceksiniz. İş hayatının gerginliğini atamamış olabilirisiniz ama akşam saatleri sizin için huzurlu geçecek.

Yengeç Burcu

Maddiyata dikkatinizin çekildiği, çok fazla kazanç elde etmek istediğiniz bir dönemdesiniz. Hayat da bu isteklerinize cevap verecektir ancak tek bir şartı var; olumlu düşünmeniz. Eğer negatif enerjiler gönderirseniz gökyüzündeki üçgen açılar size negatif sunumlar yapacaktır. Bazı küslükler son bulacak, iletişimle ilgili sorunlarınız sonlanacaktır.

Aslan Burcu

Yakın çevrenizle uyumsuzluklar, tartışmalar yaşamamak için fikirlerinizi sık sık değiştirmemeli ve yapılan planlara sadık kalmalısınız. Son zamanlarda sürekli kararlaştırılan organizasyonlara katılmıyor ve bahaneler üretiyorsunuz. Aynı sebeple aşk hayatınızda da problemler yaşıyorsunuz. Ertelememelisiniz.

Başak Burcu

Başak burcu arkadaşlarınızın göz bebeği, organizasyonların aranan ismisiniz. Hayatınızdaki birçok şey bir anda düzene giriyor. Maddi anlamda çok şanslısınız, aşk hayatınız dönüşüm içinde ve eski ilişkilerinize dair kırgınlıklarınızı temizliyorsunuz. Ailenizle ilgili problemlerin de çözülmesine kısa bir süre kaldı ama bunun için sizin de emek vermeniz. Anlayışlı olmanız gerekiyor.

Terazi Burcu


Çevreniz, arkadaşlarınız, aileniz herkes sizi takdir ediyor ve onaylıyor. Toplumdaki herkesin sizi onaylıyor olması hoşunuza gidiyor. Duygusal anlamda tatminsiniz. Romantik konularda ise daimî bir hayal kırıklığı söz konusu olabilir. Platonik olmaktan vazgeçmeli, gerçek ilişkilere yönlenmelisiniz. Sizin için önemli zamanlardan geçtiğimizi, rüzgârın da arkanızdan estiğini unutmamalısınız.

Akrep Burcu


Güzel bir gün. Akrep burçlarının üzüntüleri olmasına rağmen bugün kendilerini daha iyi hissedecekler. Kazalara karşı tedbirli olmak gerekiyor. Kendinize iyi bakmalısınız. Arkadaş çevrenizde bazı temizlikler yapmak isteyebilirsiniz. Gerçek dostlarınızı diğerlerinden ayırmak istiyorsunuz.

Yay Burcu


Duygusal olarak zorlanıyor, çok fazla insan içine çıkmak istemiyorsunuz. Kariyer hayatınızdaki düzenlemeler sizi yeterince doyuruyor. Kendinizle baş başa kalmak istediğiniz zamanlardasınız. Bir şekilde hayatınız bir noktadan başka bir noktaya eviriliyor ve siz bu duruma uyum sağlamaya çalışıyorsunuz.

Oğlak Burcu


İlişkilerdeki başarınız sizi mutlu ediyor. Evinizde, ailenizle, eşinizle, sevgilinizle mutlusunuz. Kariyer hayatınızda oluşacak gelişmeler, kurulan yeni dengeler, maddi anlamda hayal ettiğiniz gelir seviyelerine ulaşmanızı sağlayacaktır. Kendinize güvenmekten vazgeçmeyin. Eğer iki işi bir arada yapmak istiyorsanız, zaman kaybetmeden adım atın.

Kova Burcu


Güzel bir gün sizleri bekliyor. Bugün günlük rutinlerinizle ilgilenmekten keyif alacaksınız. Kariyeriniz konusunda şansınız dönüyor, merak etmeyin. Etkilerini bugünden anlamaya başlayacaksınız. Yeni fikirleriniz, yeni projeleriniz, istediğiniz konuma gelmenizi sağlayabilir. Aşk hayatınızda dengeleri korumakta zorlanabilirsiniz.

Balık Burcu


Balık burcu zorlu bir zamandan geçtiğinizi itiraf etmeliyim. Bunu fiziksel veya duygusal dünyada fark ediyor olmalısınız. Bir dönüşüm süreci. Bir şeyleri netlikle göremediğinizi ciddi sınavlardan geçtiğinizi görebilirsiniz. Finansal konularda çok dikkatli olmak gerekiyor. Eğer geçmişte tutku ile bağlı olduğunuz bir şey veya kimse varsa, geri dönebiliyor musunuz bir kontrol etmenizde fayda olacaktır. Çünkü eskiler size iyi gelecektir.

(Ayrıca kişiliğinize yönelik daha fazla bilgiler edinmek için fal baktırmak isterseniz fal çeşitleri içinden seçeceğiniz herhangi bir gerçek fal için online fal servislerinden de hizmet talep edebilirsiniz. Dilediğiniz gibi gerçek kahve falı online tarot falı su falı katina falı seçeneklerinden biri tercih edebilirsiniz.)

Falcı

Gerçek Fal Telefon HattıFal Baktır Whatsapp HattıOnline sesli tarot Falı ve Online Falcılar instagram