FALCILAR TESTLER

03.07.2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

03.07.2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Astroloji bir yol haritasıdır, yolunuzu buradan aydınlatabilirsiniz, Günlük burç yorumlarınızı buradan takip edebilirsiniz…

Gün içinde hissettiğimiz bu gerilim ve mücadele gerektiren enerjileri öğle saatlerinde biraz olsun kontrol altına alabilir; istek ve ihtiyaçlarımız doğrultusunda yönlendirme imkânı bulabiliriz. Bu süreç uzun vadeli adımlar atmak; ayağımızı zemine sağlam basarak ilerlemek ve konusunda otorite olan kişi ve kurumlardan destek almak için uygun saatler dilimi olabilir. 

Koç Burcu 3 Temmuz 2021 Günlük Burç Yorumları

Kendi düzeniniz ve alışkanlıklarınız sizin için çok önemli oldu her zaman koçlar. Bugün sizin düzeninizi bozacak, planlarınızı aksatacak her şeye karşı temkinlisiniz. Çünkü önem verdiğiniz işlerin hepsini bugüne koydunuz ve herhangi bir aksaklık yaşanmasını istemiyorsunuz.

Boğa Burcu 3 Temmuz Günlük Burç Yorumları

Sevdiklerinizle sudan sebeplerle girişeceğiniz tartışmalar hem onların hem sizin üzülmenize neden olabilir. Daha anlayışlı ve daha empati bir iletişim kurarsanız bugün kimsenin kalbini kırılmadan çok güzel bir gün geçirebilirsiniz boğalar.

İkizler Burcu 3 Temmuz Günlük Burç Yorumları

Özel hayatınızdaki hareketlilik son derece mutluluk verici bir şekilde ilerliyor bugün ikizler. Partnerinle geçireceğiniz kaliteli zaman ve sohbet, ilişkinizin derinleşmesinde ve olumlu anlamda kademe atlamasında son derece etkili olacak.

Yengeç Burcu 3 Temmuz 2021 Günlük Burç Yorumları

Bugün tam sohbet ve muhabbet havanızdasınız yengeçler. Dolu dolu konuşmak, anlatmak, dinlemek ve dinlenmek arzusundasınız. Bu bağlamda en sevdiğiniz dostlarınızla bir araya gelecek bir program yapacak ve doyasıya muhabbet edip vakit geçireceğiniz bir gün geçireceksiniz.

Aslan Burcu 3 Temmuz 2021 Günlük Burç Yorumları

Hırsınız ve motivasyonunuz bugün öyle yüksek ki aslanlar, önünüzde dağ olsa yıkılır. Kariyerinizde uzun zamandır attığınız emin adımlar ve elde etiğiniz başarılar size büyük bir ilham ve motivasyon kaynağı oluşturacak. Daha başarılı olmak ve kendinizi ispatlamak için bugün de bol bol çalışacaksınız.

Başak Burcu 3 Temmuz 2021 Günlük Burç Yorumları

Monotonluktan ve sıradanlıktan oldukça bunaldığınız bugün, kendinize yeni uğraşlar bulmak için adım atacaksınız başaklar. Bu uğraşı ararken ince eleyip sık dokuyacak ama en sonunda size en çok uyan uğraşıyı bulacaksınız. Boş zamanlarınızın yanında kendinizi iyi hissetmek istediğiniz her an uğraşabileceğiniz bir hobi edinmek, size çok iyi gelecek.

Terazi Burcu 3 Temmuz 2021 Günlük Burç Yorumları

Aldığınız kararlar neticesinde bugün küçük pişmanlıklar yaşamanız olası teraziler. Bu pişmanlıkların çok üstünde durmayacak ve gün boyunca kendi işinize odaklanarak son derece başarılı bir iş günü geçireceksiniz.

Akrep Burcu 3 Temmuz 2021 Günlük Burç Yorumları

Arkadaşlarınızın yaptığı birçok plan ve teklife rağmen bugünü yalnız geçirmek ve kafa dinlemek istiyorsunuz akrepler. Gün boyu evinizde olmak, sevdiğiniz aktiviteleri yapmak, sakin ve huzurlu kalma gayesindesiniz. Gün sonunda tüm bunları yapmaktan ötürü de son derece huzurlu olacaksınız.

Yay Burcu 3 Temmuz 2021 Günlük Burç Yorumları

Hiç beklemediğiniz yerlerden gelecek maddi destekler sayesinde bugün oldukça karlı bir gün geçireceksiniz yaylar. Bütçenizle ilgili planladığınız tüm şeyleri, bugün gelecek destek sayesinde kolayca uygulayacaksınız.

Oğlak Burcu 3 Temmuz 2021 Günlük Burç Yorumları

Sürprizlere doyacağınız bir gün geçecek sizler için oğlaklar. Size ilgi duyan ve bunu açıklayan bir tanıdığınız sizi oldukça şaşırtabilir. Aynı zamanda kariyerinizle ilgili yaşanacak ani gelişmeler sizi hızlı kararlar almak zorunda bırakabilir.

Kova Burcu 3 Temmuz 2021 Günlük Burç Yorumları

Önemli, bir toplantı, davet ya da etkinlik için bugün oldukça heyecanlısınız. Gün boyu yapacağınız hazırlıklar sırasında yaşayacağınız birkaç talihsiz kaza olsa da sizin canınızı sıkamayacak. Son derece eğlenceli ve hareketli bir gün geçireceksiniz.

Balık Burcu 3 Temmuz 2021 Günlük Burç Yorumları

Biraz hüzünlü ve yalnız hissediyorsunuz bugün balıklar. Fakat dostlarınız, aileniz, eşiniz sizi sevgileriyle sarıp sarmalayarak bu içinde bulunduğunuz ruh halini dağıtmanıza yardımcı olacaklar. Akşam saatlerine doğru tüm neşeniz yerine gelecek ve içinde bulunduğunuz hüzün yerini mutluluğa bırakacak.

https://www.instagram.com/turuncufal/

https://www.turuncufalcafe.com/

Oyla
[Toplam: 1 Puan: 5]

52 thoughts on “03.07.2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

  1. Bugün çok meraklıydım gün içinde neler yaşanacağını merak etmiştim ve sizin sayenizde merakım giderildi Sağ olun

  2. Gerçekten bugün çok güzel sohbetler etsin bir gündü sosyalleştiririm ve günü bir şekilde bitirdim çok güzeldi Teşekkürler

  3. Evet gerçekten bu hayatta hayalleri olan bir insanım çabalıyorum her şeyi yapmak için çabalıyorum ama olmuyor Olmayınca yıpranıyorum hayal kırıklığına uğruyorum ama yine de sizin bu motive edecek konuşmalarınız beni Tekrardan Umut ettiriyor her şeye teşekkürler iyi ki varsınız

  4. Günlük burç yorumlarının süper anlatan tek site diyebilirim gerçekten Harikasınız bir bir numarasınız

  5. Evet bugün bir arkadaşımla kavga ettik gerçekten biraz kalbini kırmış olabilirim Bu yazıyı daha önceden okusaydım Belki daha temkinli davranabilirdim ama kalbini kırdı kırıldığını eminim İkimiz de üzüldük bundan sonra daha erken okuyacağım yazılarınızın teşekkürler

  6. Balık burcu olarak bir gün önceki falımda ciddi bir para kazandım. 3 Temmuzdaki falıma bakarak hiç parayla pulla uğraşmadım. Sadece mutlu olmaya baktım

  7. Burc yorumumu okuyunca o günüm guzel geciyor hem keyifli okumasi hem de verdiğiniz tavsiyeler bayağı etkili süpersiniz

  8. İkizler burcu hakkında verdiğiniz bilgiler gerçekten benimle isabetli bu işi yapıyorsunuz ya helal olsun burcum ile ilgili yazdığınız yorum tamamen doğru ve gerçekçi olmuş emeğinize sağlık.

  9. Yapmış olduğunuz yorumlar sayesinde günüm şekilleniyor sayenizde çok da başarılısınız bende bu durumdan çok memnun kalıyorum iyi ki varsınız

  10. Bana aslan burcunun özellikleri çok iyi geldi mükemmel anlatılmış harbiden. Babacan gibiler. Sinir. Çok ama biliyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir